Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Warszawie

Indywidualne szkolenie OFF ROAD w Warszawie rozpoczyna się krótkim teoretycznym wstępem. Instruktor opowie o zasadach bezpieczeństwa, których trzeba przestrzegać i następnie jest czas na zapoznanie się z konstrukcją samochodu, podzespołami ważnymi podczas jazdy terenowej. Kolejnym krokiem jest nauczenie się obsługi napędów i niezbędnych akcesoriów przy jeździe OFF ROAD m.in. wyciągarki linowej, hi-lifta. Całe wstępne szkolenie trawa tylko kilka minut, bo przecież najważniejsza jest jazda. I wreszcie rozpoczyna się przeprawa! Początkowo przez teren łatwiejszy i stopniowo przechodzi do terenu ciężkiego. W pierwszych kilometrach jazdy OFF ROAD zdobędziesz wiedzę techniczną, czyli przeszkodami są podjazdy, zjazdy i tereny wodnisto-błotne. Kolejnym etapem na szlaku jest kilkukilometrowa jazda po roadbook'u i nauka czytania książki drogowej. Kurs OFF ROAD w Warszawie to nie tylko wspaniała zabawa ale i cenna lekcja, po której zdobędziesz praktyczną i teoretyczną wiedzę dotyczącą jazdy w terenie i nauczysz się wykorzystywać akcesoria off – roadowe, a to może mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy na co dzień. Widzimy się na szlaku!

 

Logo Akademia 4x4

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 58 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Trasa znajduje się około 15 km od centrum Warszawy w kierunku Legionowa

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa około 4 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Auta wykorzystywane do szkolenia to Nissan Patrol GR. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#Krzysztof Ch.

Wszystko wypadło bardzo dobrze. Osoby prowadzące były kompetentne i sympatyczne. Ta ekipa jest godna polecenia.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności