Gra w paintball – Łódź

3711

Jeśli cenisz sobie zdrową rywalizację, współzawodnictwo i aktywne sposoby na rozładowanie energii, to propozycja właśnie dla Ciebie! Paintball jest wspaniałym sposobem na spędzenie czasu, uczy logicznego myślenia, planowania i przede wszystkim umiejętności pracy w grupie. To sport dla każdego. Stań do walki razem ze swoją drużyną, stoczcie bój na starannie przygotowanym polu paintballowym. Zapewnimy wam niezbędny sprzęt jakim są markery wraz z zestawem barwnej amunicji, maski chroniące twarz, oraz kombinezony. Taki sprzęt umożliwi bezpieczną rywalizację na najwyższym poziomie. Teren, który przygotowaliśmy w Lućmierskim lesie, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Liczne przeszkody i obiekty, które pomagają w ukryciu się przed wrogiem, uczynią rozgrywkę jeszcze atrakcyjniejszą! Wybierzcie scenariusz, według którego będzie przebiegała rozgrywka i rozpocznijcie wspaniałą przygodę już teraz!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lućmierz-Las

 • Czas trwania

  2 godziny.

 • Pogoda

  Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku zarezerwujemy inny dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie, którego nie boimy się ubrudzić. Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product