Gra w golfa na symulatorze HDGolf – Warszawa

3731

Symulator HDGolf – precyzyjna technologia

HDGolf to niezwykle dokładne symulatory. Jako jedne z nielicznych, najwierniej odwzorowują najsłynniejsze, światowe pola golfowe takie jak: Torrey Pines, Pebble Beach czy Bay Hill. Symulator został tworzony z niezwykłą precyzją – na dokładne pomiary satelitarne i geodezyjne pola nałożone zostały panoramiczne zdjęcia wykonane w najwyższej rozdzielczości. Symulator wyposażony jest w cztery, ultraszybkie kamery. Analizują one stereoskopowo wszystkie parametry uderzenia: szybkość lotu piłki, jej siłę i oś spinu, a także tor ruchu kija golfowego i trajektorię. Każde uderzenie odwzorowane jest ze stuprocentową dokładnością, począwszy od flop shota, kończąc nawet na długim drive.

Golf dla każdego

Symulator gry w golfa został stworzony z myślą zarówno o początkujących jak i doświadczonych graczach. Podczas gry na symulatorze HDGolf można rozpocząć naukę tego niezwykle prestiżowego sportu. Symulator stwarza komfortowe warunki do zrozumienia własnego swingu. Otrzymasz wiele cennych informacji na temat toru lotu i spinu piłki, a także wielu innych parametrów Twojego swingu np. kątów uderzenia. Centrum Golf posiada także symulator wyposażony w funkcję „Video Swing Analysis”, która umożliwia oglądanie swojego swingu w slow motion. Wraz z trenerem będziesz mógł analizować i omawiać poszczególne elementy swojego swingu golfowego.

Przygoda z symulatorami HDGolf od zaraz!

Rozpocznij przygodę z symulatorami HDGolf już teraz. Wykup voucher, zarezerwuj termin i odwiedź Centrum Golf w Warszawie. Możesz z lekcji golfa skorzystać sam lub z przyjaciółmi. W ramach jednorazowego wejścia na symulatorze mogą grać nawet 4 osoby. Nie czekaj więc dłużej i szlifuj swoje umiejętności gry w golfa na profesjonalnym symulatorze, który przeniesie Cię na tereny najsłynniejszych pól golfowych całego świata!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość spotkań

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Centrum Golf, ul. Burakowska 15

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Istnieje możliwość zaproszenia osób towarzyszących jako widzów.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany strój wygodny, sportowy.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  W ramach jednorazowego wejścia na symulatorze może grać od 1 do 4 osób. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia lekcji z instruktorem.

#Magdalena

Profesjonalni prowadzący, bardzo udany prezent

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product