Pakiet panieński

1

Nie wiesz co wystrzałowego, przygotować dla swojej przyjaciółki na wieczór panieński?
Mamy niesamowity, pełen wrażeń prezent na wieczór panieński.
W skład pakietu wchodzą:

 • jazda 400 KM Mitsubishi Lancer Evo IX lub jazda 340 KM Subaru Impreza STI,
 • jazda 304 KM Arielem Atom,
 • jazda 460 KM Ferrari California.


Twoja przyjaciółka będzie zachwycona i do końca życia będzie wspominać ten niesamowity wieczór. Wszystko będzie się odbywać na torze wyścigowym, gdzie będzie można poszaleć z prędkością. Przyszła panna młoda będzie kierowcą tych eleganckich, szybkich aut. Obok niej zasiądzie doświadczony instruktor, który w razie czego posłuży radą.
Najpierw Twoja przyjaciółka będzie kierować maszyną, która wielokrotnie odnosiła sukcesy w rajdach WRC - Mitsubishi Lancer Evo lub Subaru Imprezą STI z ryczącym silnikiem w układzie bokser.

Następnie przyszła panna młoda zasiądzie za kierownicą niezwykłego Ariela Atom, który swoją rurową konstrukcją przypomina bolid formuły 1, ma silnik Honda 2,0 l. Wisienką na torcie będzie “sunięcie” po torze eleganckim i pełnym finezji Ferrari California. Ferrari w 4 s rozpędza się, do pierwszych 100km/h.

W specjalnie przygotowanym dla Was namiocie, będzie czekać pyszny poczęstunek. Oprócz tego dostaniecie osobiste identyfikatory oraz certyfikat, na przypieczętowanie Waszego niesamowitego wieczoru panieńskiego. Oczywiście będziecie traktowane po VIP-owsku.

Nasz pakiet jest wyjątkowym pomysłem na cudowny wieczór panieński. Panna młoda na pewno zapamięta ostatnią noc wolności na całe życie.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Podczas realizacji prezentu pakiet panieński przejedziesz 10 okrążeń EVO lub STI, 10 okrążeń Arielem Atomem i 4 okrążenia Ferrari California.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, na które będzie czekał mały poczęstunek w specjalnie przygotowanym namiocie lub jeśli będziesz tylko chciała, one również mogą wziąć czynny udział w realizacji prezentu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#Kasia M.

Postanowiłyśmy kupić ten pakiet naszej przyjaciółce, która samochody kocha równie bardzo jak swojego męża :) Także można sobie wyobrazić jaka była szczęśliwa gdy zasiadała za kierownicą Subaru, Ferrari czy bolidu Ariel Atom. Dziękujemy!

#Mała

Lepszego wieczoru panieńskiego nie mogłam sobie wymarzyć! Uwielbiam samochody więc dziewczyny naprawdę spełniły moje marzenia kupując ten pakiet panieński. Mój mąż do tej pory zazdrości mi, że jeździłam Ferrari :)

#Karolina Stępień

Początkowo nie byłam pewna czy to będzie dobry prezent dla mojej przyjaciółki na wieczór panieński. Gdy zobaczyłam jej radość gdy już dotarłyśmy na tor wiedziałam, że trafiłam w 10! Do tej pory miło wspomina jazdę tym bolidem Ariel Atom i cały czas mi dziękuje.

#Monika L.

To nie prawda, że takie prezenty są tylko dla facetów. Ja wraz z przyjaciółkami świetnie się bawiłam na torze. Jeździłyśmy wszystkie, nie nudziłyśmy ani przez chwilę! Lepszego wieczoru panieńskiego nie mogłam sobie wymarzyć. Dzięki Prezent Marzeń!

#Iwonka_01

Postanowiłyśmy kupić naszej przyjaciółce pakiet panieński na torze w Ułężu. Świetna sprawa, instruktorzy- prawdziwi profesjonaliści i... gentelmeni :) Samochody- Ferrari, Ariel Atom, Subaru... klasa sama w sobie. A zazdrość naszych mężów nie do opisania ;D

#Mariola90

Polecam wszystkim fankom czterech kółek! Ja do nich należę i bawiłam się niesamowicie! Świetne uczucie kiedy prowadzi się takie szybkie samochody jak np. Ferrari. Najlepszy prezent jaki w życiu dostałam!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product