Degustacja win dla dwojga

Degustacja win dla dwojga odbywa się w towarzystwie profesjonalnego sommeliera, w wybranej dostępnej winiarni. W zależności od lokalizacji pokaz trwa od 1,5 do 5 godzin i prezentowane jest kilka wybranych gatunków win.

Komu podarować degustację wina?

  • Parze młodej jako oryginalny prezent ślubny
  • Kobiecie, jako ciekawy prezent
  • Każdej osobie, która jest smakoszem wina
  • Bliskiej osobie, która interesuje się sztuką serwowania wina

Atrakcja

Osoby obdarowane po wcześniejszej rezerwacji, stawiają się na miejscu z ważnym odcinkiem vouchera. Degustacja odbywa się w grupie i trwa w zależności od lokalizacji od 1,5 do 5 godzin. Podczas sommelierskiego wykładu zaprezentowane zostanie kilka gatunków wina, uczestnicy poznają historię oraz tajniki ich wytwarzania, a także sztukę dobierania wina do potraw. Dla uczestników degustacji przewidziany jest poczęstunek w formie przystawek (zależne od miejsca realizacji).

Wino na świecie

Mianem największych producentów win cieszą się kraje europejskie. W 2012 roku 44% światowej produkcji win stanowiły wina włoskie, hiszpańskie i francuskie. Wg badań najwięksi smakosze wina to Francuzi, Niemcy, Włosi, Chińczycy i Amerykanie, to w tych krajach odnotowano największą ilość wypitego wina. Polska także szczyci się bogatą historią. Wg badań archeologicznych już na przełomie IX i X wieku na terenach Małopolski uprawiano winorośl. Obecnie, po wieloletniej przerwie nastąpiło odrodzenie winiarstwa na terytorium Polski, które skupiły się w województwie podkarpackim. Uprawiane są klasyczne i mieszane odmiany winorośli.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Degustacja to idealny prezent dla entuzjasty wina
  • Taki prezent na długo pozostanie w pamięci obdarowanego
  • Idealna okazja do spędzenia czasu z bliską osobą

 

Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Chełmiec 300 zł Katowice 199 zł Łódź 278 zł Poznań 248 zł Tychy 140 zł Warszawa 438 zł Wrocław 144 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł