Masaż orientalny

(74)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Masaż orientalny to mocno odprężający masaż przy pomocy m.in. aromatycznych olejków. Zabieg przybiera różne formy, w zależności od wybranej techniki i trwa 60 – 90 minut.

Komu podarować masaż orientalny?

  • Każdemu, kto żyje w stresie, czuje się przemęczony i potrzebuje chwili relaksu
  • Kobiecie która ceni sobie piękno i urodę
  • Zapracowanemu przyjacielowi

Atrakcja

Osoba obdarowana, po zarezerwowaniu terminu, stawia się na miejscu z ważnym odcinkiem vouchera. Po przygotowaniu do zabiegu, doświadczony specjalista wykona masaż trwający od 60 do 90 minut ( w zależności od lokalizacji i wybranej opcji czasowej). Na czas pobytu w gabinecie, goście otrzymają szlafroki.

Masaż orientalny

Masaż orientalny podzielić można w zależności od techniki wykonywania między innymi na:

MASAŻ INDONEZYJSKI
Masaż indonezyjski charakteryzuje się dynamicznym oddziaływaniem ruchów dłoni fizjoterapeuty, dzięki czemu niwelowane jest nawet najgłębiej zakorzenione napięcie. Zapewnia też głęboką i mocną stymulację tkanki mięśniowej i skórnej.
MASAŻ BALIJSKI
Masaż balijski jest nie tylko zabiegiem odprężającym, ale także niwelującym wszelkie bóle mięśniowe. Do zabiegu używa się olejków eterycznych, a osoba wykonująca masaż stosuje technikę silnego ucisku akupresurowego, po którym następuje intensywne uciskanie, gładzenie, opukiwanie, rozcieranie i delikatne rozciąganie skóry.
MASAŻ ABHYANGA
Masaż skupia się na punktach marma (punkty witalne) i nadis (kanały energetyczne) rozmieszczonych w ciele. Delikatne nacieranie ciała ciepłym i aromatycznym olejem ayurvedyjskim wspomaga walkę ze zmęczeniem, eliminuje uczucie niepokoju oraz stresu.
JAMBIRA PINDA SVEDA - masaż ze stemplami ziołowymi
Zabieg jest zabiegiem pielęgnująco – regenerującym, wykonywanym za pomocą woreczków terapeutycznych (stempli) wypełnionych cytryną i wiórkami kokosowymi, zmieszanymi ze specjalnym olejem, podgrzewanymi do odpowiedniej temperatury.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Osoba obdarowana będzie miała okazję do odpoczynku i zrelaksowania ciała
  • Masaż zawsze jest dobrym pomysłem na prezent dla najbliższych

 

Cena od: 180 zł

Dostępne w
33 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 33 dostępnych)

  (zmień)

Cena: