Masaż orientalny

Masaż orientalny to mocno odprężający masaż przy pomocy m.in. aromatycznych olejków. Zabieg przybiera różne formy, w zależności od wybranej techniki i trwa 60 – 90 minut.

Komu podarować masaż orientalny?

  • Każdemu, kto żyje w stresie, czuje się przemęczony i potrzebuje chwili relaksu
  • Kobiecie która ceni sobie piękno i urodę
  • Zapracowanemu przyjacielowi

Atrakcja

Osoba obdarowana, po zarezerwowaniu terminu, stawia się na miejscu z ważnym odcinkiem vouchera. Po przygotowaniu do zabiegu, doświadczony specjalista wykona masaż trwający od 60 do 90 minut ( w zależności od lokalizacji i wybranej opcji czasowej). Na czas pobytu w gabinecie, goście otrzymają szlafroki.

Masaż orientalny

Masaż orientalny podzielić można w zależności od techniki wykonywania między innymi na:

MASAŻ INDONEZYJSKI
Masaż indonezyjski charakteryzuje się dynamicznym oddziaływaniem ruchów dłoni fizjoterapeuty, dzięki czemu niwelowane jest nawet najgłębiej zakorzenione napięcie. Zapewnia też głęboką i mocną stymulację tkanki mięśniowej i skórnej.
MASAŻ BALIJSKI
Masaż balijski jest nie tylko zabiegiem odprężającym, ale także niwelującym wszelkie bóle mięśniowe. Do zabiegu używa się olejków eterycznych, a osoba wykonująca masaż stosuje technikę silnego ucisku akupresurowego, po którym następuje intensywne uciskanie, gładzenie, opukiwanie, rozcieranie i delikatne rozciąganie skóry.
MASAŻ ABHYANGA
Masaż skupia się na punktach marma (punkty witalne) i nadis (kanały energetyczne) rozmieszczonych w ciele. Delikatne nacieranie ciała ciepłym i aromatycznym olejem ayurvedyjskim wspomaga walkę ze zmęczeniem, eliminuje uczucie niepokoju oraz stresu.
JAMBIRA PINDA SVEDA - masaż ze stemplami ziołowymi
Zabieg jest zabiegiem pielęgnująco – regenerującym, wykonywanym za pomocą woreczków terapeutycznych (stempli) wypełnionych cytryną i wiórkami kokosowymi, zmieszanymi ze specjalnym olejem, podgrzewanymi do odpowiedniej temperatury.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Osoba obdarowana będzie miała okazję do odpoczynku i zrelaksowania ciała
  • Masaż zawsze jest dobrym pomysłem na prezent dla najbliższych

 

Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Bydgoszcz 219 zł Głogów 129 zł Konstancin – Jeziorna 200 zł Kraków 150 zł Krynica-Zdrój 140 zł Lubenia 180 zł Polkowice 129 zł Poznań (Jeżyce) 399 zł Poznań (Stare Miasto) 219 zł Radawa 300 zł Rzeszów 220 zł Szczecin 150 zł Warszawa 200 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł