Masaż orientalny – Bydgoszcz

Błoga podróż w świat orientu - masaż Abhyanga

Masaż Abhyanga to niezwkle przyjemna technika, która wprowadza w niepowtarzalny klimat orientu. Delikatne nacieranie ciała ciepłym i aromatycznym olejem ayurvedyjskim wspomaga walkę ze zmęczniem, eliminuje uczucie niepokoju oraz stresu. Zatem masaż orientalny w Bydgoszczy będzie idealną odskocznią od codziennego życia w biegu. Udaj się w orientalną podróż szlakiem ziołowych oleji, która przyniesie Ci niezwykłą ulgę i będzie stanowić ukojenie dla Twojego ciała i duszy.

Namaszczenie

Orientalny masaż Abhyanga to podstawowy masaż ayurvedyjski. Masaż Abhyanga ma na celu przywrócenie równowagi energetycznej całego organizmu. Abhyanga w dosłownym znaczeniu oznacza “namaszczenie”. Już pierwsze skojarzenia powiązane są z intensywnym naoliwieniem ciała. Masaże olejowe opierają się na zasadzie zastosowania takiej ilości oleju, któaa będzie proporcjonalna do poziomu stresu i zmęczenie zarówno fizycznego jak i psychicznego. Zatem im bardziej zmęczone ciało tym więc stosuje się oleju. W orientalnym masażu Abhyanga stosuje się chłodzące, ogrzewające, oczyszczające, uspokajające, energetyzujace, odżywiające czy też regenerujące oleje ziołowe.

Jambira Pinda Sveda - masaż stemplami ziołowymi

Jambira Pinda Sveda to zabieg łączący w sobie zalety masażu i termicznego oddziaływania przy użyciu stempli ziołowych. Stemple wypełnione są cytryną i wiórkami kokosowymi, zmieszanymi ze specjalnym olejem, który przygotowany będzie podczas Twojej obecności. Tak napełnione stemple zostaną odpowiednio podgrzane, by zwiększyć efektywność zabiegu. Masaż stemplami ziołowymi w bydgowskim salonie masażu wspomaga walkę z cellulitem oraz redukuje tkankę tłuszczową. Jest zabiegiem pielęgnująco - regenerującym, który sprawia, że skóra staje się widocznie zdrowsza, jędrna, elastyczna i pełna blasku.

Prezent w postaci relaksu

Prezent w formie vouchera upoważniającego do realizacji orientalnego masażu to idealny upominek dla miłośników relaksu i pielęgnacji pod każdą postacią. Prezent ten stanowi niejako bilet, który daje szansę na chwilową ucieczkę w świat Orientu. Wszelkie troski i zmartwienia odejdą w zapomnienie, a trwająca chwila zaowocuje odprężeniem i oczyszczeniem organizmu z nadmiaru negatywnych napięć.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Typ zabiegu

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Relaks i Uroda

Kup w zestawie 25 lokalizacji

PrezentMarzeń - Relaks i Uroda299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Lipowa 14

 • Czas trwania

  Orientalny masaż trwa 90 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Bezwzględny zakaz uczestnictwa w zabiegu pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Termin i godzina realizacji masażu indywidualnie ustalana z osobą obdarowaną prezentem.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności