Masaż orientalny z usługą dodatkową – Będzin

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Typ zabiegu

Masaż orientalny + Shiroabhyanga

Lokalizacja

Masaże z Pasją, ul. Turniejowa 4, Będzin.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację atrakcji.

Informacje dla oglądających

W realizacji bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Informacje dodatkowe

Na miejscu należy okazać voucher.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Masaż orientalny z usługą dodatkową – Będzin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Masaż orientalny ciała z masażem głowy Shiroabhyanga lub masażem twarzy Kobido. Dostępny jest także wariant łączący te 3 zabiegi. Usługa jest realizowana w salonie Masaże z pasją w Będzinie. 

Komu podarować masaż orientalny w Będzinie?

  • Bliskiej osobie cierpiącej na chroniczne napięcia mięśniowe i stres

  • Osobom pragnącym głębokiej relaksacji i odprężenia

  • Przyjaciółce, która poszukuje kompleksowego doświadczenia masażu, łączącego intensywne techniki z elementami relaksacyjnymi

Masaż orientalny

Masaż orientalny to wyjątkowa kombinacja technik masażu, które mają na celu uwolnienie napięć mięśniowych, złagodzenie stresu i przywrócenie harmonii w ciele i umyśle. Podczas sesji masażu wykorzystywane są głębokie i intensywne ruchy, które pozwalają na rozluźnienie mięśni i redukcję napięcia. Dodatkowo, elementy masażu relaksacyjnego Balijskiego przynoszą uczucie odprężenia i spokoju.
Do wyboru: 

  • Masaż orientalny + Kobido

  • Masaż orientalny + Shiroabhyanga

  • Masaż orientalny + Kobido + Shiroabhyanga

Masaż Kobido

Masaż Kobido w Będzinie oferuje wyjątkowe doświadczenie pielęgnacyjne, łącząc starożytne japońskie techniki z nowoczesną wiedzą medyczną. Ta technika skupia się na delikatnym stymulowaniu punktów akupresury na twarzy, co sprzyja poprawie krążenia krwi, elastyczności skóry oraz ogólnej kondycji cery. Podczas sesji masażu Kobido, doświadczeni terapeuci wykorzystują łagodne ruchy, które nie tylko odprężają mięśnie twarzy, ale również przynoszą uczucie spokoju i harmonii. Proces masażu obejmuje kilka etapów: masaż tkanek głębokich na sucho, drenaż limfatyczny, relaksacyjny etap z użyciem masła do masażu twarzy, etap liftingujący, kolejny drenaż oraz zakończenie akupresurą twarzy.

Masaż głowy Shiroabhyanga

Masaż głowy Shiroabhyanga opiera się na starożytnych technikach ajurwedyjskich, które skupiają się na delikatnym dotyku skóry głowy. Głównym celem tej terapii jest pobudzenie krążenia krwi, redukcja napięcia mięśniowego oraz poprawa ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. W trakcie sesji masażu Shiroabhyanga doświadczeni terapeuci wykorzystują łagodne ruchy, które przynoszą uczucie odprężenia i harmonii.

Gabinet Masaże z pasją

Masaże z pasją to kameralny gabinet znajdujący się w Będzinie, który w swojej ofercie posiada szereg masaży zarówno całego ciała, jak i poszczególnych jego partii. Dzięki temu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Doświadczona masażystka nie tylko wprowadzi ciało i umysł w stan głębokiego odprężenia, ale i pozwoli pozbyć się uporczywego bólu mięśniowego. Wysokiej jakości olejki, aromatyczny zapach, relaksująca muzyka oraz wyjątkowa atmosfera panująca w gabinecie sprawią, że wizyta w salonie będzie niezapomnianym wspomnieniem.

Dlaczego to dobry pomysł na prezent?

  • Masaż ten oferuje kompleksowe doznania relaksacyjne, łącząc głęboką rozluźnienie z elementami tradycyjnego masażu Balijskiego

  • Pomaga w redukcji napięcia mięśniowego i stresu, przywracając równowagę ciału i umysłowi

  • Doświadczona masażystka zadba o to, aby każda sesja masażu była dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań

Realizacja

pinezka
Będzin  - zmień lokalizację

Będzin   (zmień)

Cena:

Typ zabiegu:  Masaż orientalny + Shiroabhyanga

Cena: 260 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto