Manicure hybrydowy

3821

Historia „hybrydy”

Manicure hybrydowy zdobył popularność już na całym świecie. Niemal każda kobieta miała go na swych paznokciach lub przynajmniej o nim słyszała. Ale gdzie potocznie zwana hybryda miała swoje początki? Moda na manicure hybrydowy przybyła do nas ze Stanów Zjednoczonych. W roku 2008 firma CND wprowadziła na rynek produkt „Shellac” - pierwszy lakier z dodatkiem żelu. Lakier był trwały i możliwy do usunięcia zaledwie w kilka minut. Suszenie lakieru za pomocą lampy UV wywołało wśród Amerykanek nie mały zachwyt, ponieważ tuż po wysuszeniu mogły robić dłońmi zupełnie wszystko, a na ich paznokciach nie pozostawały żadne ślady. Dwa lata później CND zaprezentowało swój innowacyjny produkt na scenie europejskiej. W Polsce znany i dostępny jest od roku 2010. Od czasu premiery „Shellac'a” powstało wiele konkurencyjnych produktów, które goszczą w polskich salonach kosmetycznych.

Innowacyjny manicure

Główną zaletą manicure hybrydowego jest przede wszystkim jego trwałość. Żelowy lakier utrzymuje się na paznokciach nawet kilka tygodni. Ponad to nie ma widocznych ubytków, a lakier nieustannie jest lśniący i zdobi kobiece dłonie. Jeśli marzysz o pięknych paznokciach lub męczy Cię ich ciągłe malowanie klasycznym lakierem wybierz manicure hybrydowy w jednym z naszych salonów kosmetycznych! Manicure hybrydowy to gwarancja piękna na dłużej!

Płatnosci mobilne

Cena od:

60.000015000000

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Cena od:

60.000015000000

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Katowice

Kup w zestawie 8 lokalizacji

PrezentMarzeń - Katowice249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej lokalizacji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Strój dowolny.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Bezwzględny zakaz uczestnictwa w zabiegu pod wpływem alkoholu lub/i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prosimy zapoznać się z ewentualnymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu. Ściągnięcie hybrydy przed wykonaniem usługi jest dodatkowo płatne wg cennika danego salonu i wymaga zarezerwowania dodatkowego czasu.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności