Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy dostępny w kilku lokalizacjach w całej Polsce. Manicure jest realizowany w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i trwa przeważnie około 60 minut. Osoba obdarowana sama wybiera kolor lakieru, jak i termin realizacji.

Komu podarować manicure hybrydowy?

  • Kobiecie, która lubi dbać o swoje dłonie i paznokcie
  • Kobiecie, której brakuje czasu na pielęgnację
  • Przyjaciółce, która lubi spędzać czas w SPA

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy zdobi dziś dłonie wielu kobiet, które cenią sobie go przede wszystkim za trwałość i niezawodność. To rodzaj manicure, do którego wykonania niezbędna jest lampa UV lub LED. Lakier hybrydowy ma specjalną, żelową konsystencję, która utwardza się tylko pod wpływem promieniowania emitowanego przez lampę. Hybryda składa się z kilku warstw. Pierwszym etapem jest nałożenie bazy, która ułatwi poziomowanie. Kolejna warstwa to lakier w wybranym kolorze, który zostaje zabezpieczony lakierem nawierzchniowym, czyli tzw. topem. Top nie tylko wpływa na trwałość manicure, ale nadaje mu pięknego blasku. Profesjonalnie wykonany manicure hybrydowy pozwala cieszyć się pięknymi paznokciami przez kilka tygodni bez uszkodzeń. Dłonie to wizytówka każdego z nas. Manicure hybrydowy to doskonały sposób, by o nie zadbać, a także okazja do relaksu i odprężenia.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Inwestujesz w dobre samopoczucie bliskiej osoby
  • Podarujesz chwilę wyłącznie dla siebie
  • Osoba obdarowana sama zdecyduje o terminie realizacji
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Białystok 60 zł Bytom 80 zł Gdynia 100 zł Kalisz 60 zł Kielce 59 zł Kraków 85 zł Lublin 60 zł Łódź 60 zł Mielec 85 zł Opole 75 zł Płock 90 zł Poznań 85 zł Pruszków 75 zł Radom 70 zł Sosnowiec 65 zł Toruń (Na Skarpie) 60 zł Toruń (Podgórz) 80 zł Warszawa 95 zł Wrocław 100 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł