Japoński manicure

Japoński manicure wzmacnia paznokcie, nadając im równocześnie połysk różowej perły. Zabieg ten ma ponad 400–letnią tradycję. Jego działanie doceniały japońskie gejsze i arystokratki. Od niedawna jest on obecny także na polskim rynku kosmetycznym. Warto go wypróbować jeśli nasze paznokcie nie wyglądają zdrowo.

Komu podarować Japoński manicure?

  • kobiecie, która dba o swój wygląd i zdrowie
  • każdej osobie, która ma problem z kruchymi i łamliwymi paznokciami
  • dziewczynie, która uwielbia zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i paznokcie

Japoński manicure – historia

Pierwsze wzmianki o zastosowaniu manicure japońskiego sięgają wieku XVII. Wówczas tę niezwykle odżywczą metodę pielęgnacji paznokci opracowały i zaczęły regularnie stosować japońskie arystokratki. Na przestrzeni lat metoda ta ewoluowała. Manicure japoński w Polsce wciąż traktowany jest jako nowość. Dzięki swoim niezwykle pozytywnym właściwościom pielęgnacyjnym i regenerującym zdobywa coraz szersze grono zwolenników.

Magiczny preparat

Japoński manicure polega na wtarciu w płytkę paznokcia specjalnego preparatu, który głęboko odżywia oraz wzmacnia strukturę paznokci. Owy preparat to magiczna mieszanka witamin A, H, E, prowitaminy B5. Oprócz witamin w skład preparatu wchodzi podstawowy budulec – keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Japońskiego. Wszystkie składniki posiadają właściwości budulcowe, odżywcze, regenerujące oraz wzmacniające.

Profesjonalna usługa

Japoński manicure  to zabieg wykonywany w salonach o nieposzlakowanej opinii. Wizytówką każdego z dostępnych gabinetów kosmetycznych jest serdeczny personel, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu oferuje usługi o najwyższej jakości. Profesjonalizm, pasja, zaangażowanie oraz zastosowanie wysokiej jakości sprzętu i preparatów skutkują pięknym wyglądem i poprawą zdrowotności dłoni.  

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • osoba obdarowana będzie mogła zrelaksować się podczas wykonywania zabiegu
  • to zabieg nie tylko upiększający, ale także poprawiający kondycję paznokci
  • osoba obdarowana sama zdecyduje kiedy chce wykorzystać prezent
Czytaj więcej

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł