Japoński manicure

(63)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Japoński manicure wzmacnia paznokcie, nadając im równocześnie połysk różowej perły. Zabieg ten ma ponad 400–letnią tradycję. Jego działanie doceniały japońskie gejsze i arystokratki. Od niedawna jest on obecny także na polskim rynku kosmetycznym. Warto go wypróbować jeśli nasze paznokcie nie wyglądają zdrowo.

Komu podarować Japoński manicure?

  • kobiecie, która dba o swój wygląd i zdrowie
  • każdej osobie, która ma problem z kruchymi i łamliwymi paznokciami
  • dziewczynie, która uwielbia zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i paznokcie

Japoński manicure – historia

Pierwsze wzmianki o zastosowaniu manicure japońskiego sięgają wieku XVII. Wówczas tę niezwykle odżywczą metodę pielęgnacji paznokci opracowały i zaczęły regularnie stosować japońskie arystokratki. Na przestrzeni lat metoda ta ewoluowała. Manicure japoński w Polsce wciąż traktowany jest jako nowość. Dzięki swoim niezwykle pozytywnym właściwościom pielęgnacyjnym i regenerującym zdobywa coraz szersze grono zwolenników.

Magiczny preparat

Japoński manicure polega na wtarciu w płytkę paznokcia specjalnego preparatu, który głęboko odżywia oraz wzmacnia strukturę paznokci. Owy preparat to magiczna mieszanka witamin A, H, E, prowitaminy B5. Oprócz witamin w skład preparatu wchodzi podstawowy budulec – keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Japońskiego. Wszystkie składniki posiadają właściwości budulcowe, odżywcze, regenerujące oraz wzmacniające.

Profesjonalna usługa

Japoński manicure  to zabieg wykonywany w salonach o nieposzlakowanej opinii. Wizytówką każdego z dostępnych gabinetów kosmetycznych jest serdeczny personel, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu oferuje usługi o najwyższej jakości. Profesjonalizm, pasja, zaangażowanie oraz zastosowanie wysokiej jakości sprzętu i preparatów skutkują pięknym wyglądem i poprawą zdrowotności dłoni.  

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • osoba obdarowana będzie mogła zrelaksować się podczas wykonywania zabiegu
  • to zabieg nie tylko upiększający, ale także poprawiający kondycję paznokci
  • osoba obdarowana sama zdecyduje kiedy chce wykorzystać prezent

Poznaj również ofertę na prezenty na 18