Skok na bungee dla dwojga

(27)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Skok na bungee dla dwojga

Skok na bungee dla dwojga to konkretna dawka adrenaliny i jedno z najbardziej ekscytujących przeżyć, które na długo pozostanie w pamięci. Uczucia swobodnego spadania nie da się opisać. To po prostu trzeba przeżyć! Podaruj bliskim bungee jumping z żurawia wieżowego z wysokości 90 m w wersji dla 2 osób. Skok bungee dla dwóch osób odbywa się w tandemie. To oznacza, że dwie osoby są przypięte do siebie uprzężą i skaczą jednocześnie, mogąc w tym czasie trzymać się za ręce lub w objęciach.

Jak wygląda skok na bungee dla dwóch osób? 

 1. Dopasowanie uprzęży nożnych i uprzęży pełnej na korpus.
 2. Wjazd na platformę do skoków.
 3.  Krótkie szkolenie z instruktorem.
 4. Wykonanie skoku z 90 metrowego żurawia,
 5. Opuszczenie uczestników na poduszkę zabezpieczającą miejsce lądowania.

Z jakiej wysokości skacze się na bungee we dwoje?

Skok na bungee we dwoje oddaje się z wysokości 90 metrów. Wysokość ta może różnić się w zależności od miejsca, z którego oddawany jest skok.

Ile trzeba mieć lat żeby skoczyć na bungee w 2 osoby?

Skakać na bungee można od 16 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego lub wymagana jest jego obecność na miejscu realizacji.  

Ile kosztuje skok na bungee w parze?

Skok bungee w parze kosztuje 560 złotych. Cena skoku może różnić się w zależności od wybranej lokalizacji

Gdzie można skoczyć na bungee w dwie osoby?

Skoki na bungee w dwie osoby realizowane są w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu. Aktualną listę dostępnych lokalizacji znajdziesz po prawej stronie, pod nagłówkiem Wybierz lokalizację.

Czy skok na bungee jest bezpieczny?

Za bezpieczeństwo uczestnika podczas skoku bungee odpowiada przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt oraz instruktor. Liny wykorzystywane do skoków dobiera się w zależności od wagi uczestnika. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce lądowania dodatkowo zabezpiecza się dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestników po oddanym skoku.

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które znajdują się pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

Silny wiatr może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - w takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin. .

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, choroby serca, epilepsję, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na linie ze swoim lekarzem. Przed skokiem należy zapoznać się z regulaminem i podpisać oświadczenie

Komu podarować voucher na skok bungee dla par?

 • Nieustraszonej parze, która lubi wspólnie testować ekstremalne atrakcje

 • Swojej drugiej połówce 

 • Wszystkim, którzy marzą by na własnej skórze przekonać się, jakie to uczucie spadać swobodnie z wysokości kilkudziesięciu metrów

Dlaczego skok na bungee we dwoje to dobry pomysł na prezent?

 • Spełnisz marzenie o skoku na bungee

 • To niezapomniane przeżycie, które można dzielić z bliską osobą

 • Podarujesz ogromny zastrzyk adrenaliny, który jeszcze długo po oddanym skoku będzie przedmiotem emocjonujących opowieści

Przeglądasz produkt przeznaczony dla 2 osób. Jeżeli szukasz produktu dla 1 osoby, sprawdź Skok na bungee.

Cena od: 560 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 3 dostępnych)

  (zmień)

Cena: