Skok na Bungee dla dwojga – Gdańsk

1

Stojąc na ziemi wszystko wydaje się być możliwe, a każdy cechuje się niemal rycerską odwagą. Nieco inne emocje towarzyszą każdemu, kto zdcyduje się stanąć na platformie żurawia wieżowego i wjechać na wysokość 90 m. Mowa oczywiście o skoku na bungee! Ten ekstremalny skok z wysokości to atrakcja dla miłośników mocnych wrażeń!

Wykażcie się odwagą i skoczcie razem na bungee w Gdańsku! Stojąc na wysokości 90 m ujrzycie panoramę Gdańska, meandrujące dopływy Wisły, a w oddali bezkresny Bałtyk. Przez moment będziecie mogli podziwiać te piękne widoki. Tuż później Wasze stopy opuszczą platformę dźwigu, a Wasze ciała będą swobodnie spadać. Ten moment z pewnością na długo zapisze się w Waszej pamięci. Ogarnie Was lekki niepokój. Lecz już za chwilę zastąpiony zostanie ogromną dawką adrenaliny, radością i satysfakcją z odbytego skoku!

Skok na bungee dla dwojga w Gdańsku zrealizujecie pod czujnym okiem instruktora, który dzięki swojemu doświadczeniu zadba o Wasze pozytywne nastawienie i sprawi, że pomimo bezwarunkowego lęku poczujecie się komfortowo. Skoki na bungee w Gdańsku są niezwykle ekstremalnym sportem. Bezpieczeństwo podczas skoku zagwarantowane jest poprzez zastosowanie potrójnych uprzęży oraz gum, złożonych w tysiąca włókien gumowych, w pomiędzy które wpleciona jest wzmacniająca taśma alpinistyczna.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Filmowanie i zdjęcia

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 38 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, teren należący do stadionu PGE ARENA

 • Czas trwania

  Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany od maja do końca października. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji w innym terminie.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące na miejsce realizacji.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. Zakaz odbycia skoku pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed datą planowanej realizacji. Skoki realizowane z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee. Uczestnik realizujący prezent będzie pod opieka doświadczonego instruktora skoków.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności