Skok na bungee dla dwojga – Gdańsk

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

ok. 1 godziny

Lokalizacja

Stadion Energa Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany od 1 maja do 25 października. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała skok z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów

Wymagania

Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności opiekuna prawnego. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana zabiera na miejsce realizacji voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Ważność vouchera

365

2020-07-02
4/5

Ale jazdaaaa

To była niespodzianka dla mojej narzeczonej na naszą 3rocznicę. Prawie się popłakała ze strachu ale instruktor ma mega podejście i skończyło się skokiem. Zrobiliśmy coś mega szalonego razem. Było zaj....

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
2020-06-10
5/5

dla mnie bomba

super przeżycie

2020-06-09
4/5

bunge dla dwojga

adrenalina na 200%, nigdy więcej nie skoczę, ale nie żałuję ;)

2020-03-13
5/5

super prezent

podobało mi się, chcę skoczyć jeszcze raz i dam tacie na prezent

2020-01-02
5/5

Skok

Coś nie do opisania!! Mimo , że na bungee już skakałem wcześniej, to skok z dziewczyną dał chyba jeszcze większą frajdę, a jej na pewno dużo emocji. Stresu co nie miara, ale w momencie wyskoku wszystko przechodzi, polecamy

2019-08-07
5/5

SKok

Skoczyliśmy razem z żoną - istne szaleństwo!!! Polecam :)

2019-07-12
5/5

skok na bungee

Niesamowite wrażenie!!! Skakałyśmy razem z moją przyjaciółką. Taki prezent od niej dostałam. Adrenalina jak dla mnie full!!! Było rewelacyjnie!!! Na pewno jeszcze to powtórzę.

2019-06-21
5/5

prezent od siostry

Dostałam skok w prezencie na 18-stkę od siostry. Był jeden warunek - skaczemy razem ;-) Wrażenie nie z tej ziemi, adrenalina na full!!!!!!!!!! To był mój pierwszy, ale już teraz wiem, że nie ostatni skok!!!!!!!!!!!!

2019-05-27
5/5

Polecam skok we dwoje

Prezent dostałam od chłopaka na urodziny. Bardzo się boję wysokości, ale że jest to skok we dwoje postanowiłam spróbować. Była to najlepsza decyzja w moim życiu. Emocje nie do opisania. Chcę jeszcze raz! Polecam :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

16.09.2020

Witam czy w pakiecie jest również możliwość nagrywania?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Voucher nie obejmuje filmowania. Taką usługę można wykupić na miejscu, zdjęcia z góry 30zł, zdjęcia z dołu 30zł, film z kamerki GoPro HERO 30zł, pakiet (zdjęcia z góry + z dołu oraz film) 80zł.

11.09.2020

Jaka jest maksymalna waga uczestnika?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Maksymalna waga uczestników to 400kg.

10.09.2020

W jakiej cenie jest Kamerowanie i zdjecia?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Pełny pakiet zdjęcia + film to koszt 80zł.

01.07.2020

Dzień dobry. Przyznam, że kusi mnie zakup tej atrakcji, ale ostatnio znajomy powiedział, że skok we dwójkę jest nie do końca bezpieczny. Mam wątpliwości... Z mężem bardzo chcielibyśmy razem skoczyć. Czy jest to pewne miejsce? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam, rozumiem Pani obawy. Jednakże chciałabym zaznaczyć, iż za bezpieczeństwo uczestnika podczas skoku na bungee odpowiada wykwalifikowany instruktor oraz wysokiej jakości sprzęt. Liny wykorzystywane do skoków na bungee dobiera się w zależności od wagi uczestników. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się na dole dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestnika po oddanym skoku. Nad działaniem całego sprzętu który jest wcześniej sprawdzany oraz przebiegiem realizacji cały czas czuwa instruktor. Oczywiście przed skokiem zostanie przeprowadzone krótkie szkolenie jak postępować podczas skoku. Mam nadzieję, że rozwiałam Pani wątpliwości oraz spełni Pani marzenie swoje i męża. Na pewno będzie to atrakcja pełna wrażeń i na bardzo długo zapamiętana. 

01.07.2020

Dzień dobry chciałem kupić córce taki skok jednak sądzę, że sama by nie skoczyła, czy jest możliwość, aby któryś z instruktorów skoczył z nią?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, w atrakcji skok na bungee dla dwojga voucher upoważnia dwie osoby do zrealizowania atrakcji. Osoby zostaną połączeni uprzężą, by móc wspólnie rzucić się w przestworza oraz przełamać się do skoku. Więc jak Pan widzi, córka sama skakać nie będzie. Zachęcam więc zrealizować skok wraz z córką, a na pewno wrażenia będą niezapomniane dla Pana jak i córki. 

18.06.2020

Czy osoby skaczą jednocześnie, czy jedna po drugiej?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Osoby skaczą jednocześnie.

02.12.2019

Dzień dobry, proszę mi powiedzieć, czy jest minimalna waga uczestnika?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie ma minimalnej granicy wagowej. Zgodnie z wytycznymi Instruktorów, osoba biorąca udział w realizacji musi mieć ukończone 16 lat.

06.08.2019

Jaka jest cena dokupienia nagrania

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Filmowanie można dokupić na miejscu. Koszt to ok. 30 zł.

25.06.2019

Od ilu lat można skoczyć?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności opiekuna prawnego. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych substancji odurzających.

01.06.2019

Witam skok na bungee dla dwojga z filmowanie jest dostępny ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skok "Bungee dla dwojga" jest dostępny. Filmowanie można dokupić na miejscu.
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Skok na bungee w Gdańsku dla dwóch osób. Skok oddawany jest w żurawia wieżowego o wysokości 90 m. Osoby obdarowane skaczą razem.

KOMU PODAROWAĆ SKOK NA BUNGEE DLA DWOJGA?

  • Nieustraszonej parze, która lubi wspólnie testować ekstremalne atrakcje
  • Swojej drugiej połówce 
  • Wszystkim, którzy marzą by na własnej skórze przekonać się jakie to uczucie spadać swobodnie z wysokości kilkudziesięciu metrów

Ekstremalny skok dla dwóch osób

Skok na bungee dla dwojga w Gdańsku to emocjonujące doświadczenie. Skok oddawany jest z platformy żurawia wieżowego o wysokości 90 m. Obdarowani zostaną połączeni uprzężą, by móc wspólnie rzucić się w przestworza. Podczas swobodnego spadania towarzyszyć będzie wrażenie nieuchronnie zbliżającego się lądu. To okazja, by na własnej skórze przekonać się co to znaczy naprawdę ekstremalne przeżycie!

BEZPIECZEŃSTWO

Za bezpieczeństwo uczestnika podczas skoku na bungee odpowiada przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt oraz instruktor. Liny wykorzystywane do skoków na bungee dobiera się w zależności od wagi uczestnika. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się na dole dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestnika po oddanym skoku.

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które znajdują się pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

PRZECIWWSKAZANIA

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, choroby serca, epilepsje, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na bungee ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • jest spełnieniem marzeń każdego amatora mocnych wrażeń,
  • jest okazją do wspólnego przeżycia czegoś wyjątkowego,
  • to ogromny zastrzyk adrenaliny, który długo będzie przedmiotem emocjonujących opowieści.
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Gdańsk  - kliknij żeby zmienić
Gdańsk   (zmień)

Cena:

Cena: 300 zł

P0001303

Ocena 

5/5
9