Skok na bungee dla dwojga – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę. Osoby obdarowane skaczą w parze.

Lokalizacja

Al. Pokoju 16, teren Klubu Sportowego Grzegórzecki, Kraków

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany od maja do końca października. Niektóre warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące na miejsce realizacji.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Waga uczestników: 40 - 400kg. Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Zakaz odbycia skoku pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Nie prowadzi się rezerwacji na dni oraz godziny. Na miejscu atrakcji obowiązuje kolejka. Skoki realizowane są z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee.

Opinie (8)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-08-01

Super wrażenia. Osobą z chorobą lokomocyjną proponuję awiomarin przed skokiem bo się trochę kręci w głowie.

2021-04-07

Zafundowaliśmy sobie ekstremalne przeżycie na rocznicę, było super!

2021-03-27

Świetny prezent dla fanów adrenaliny i emocji :) Córka wręczyła nam ten prezent i z mężem skoczyliśmy. Razem spełniliśmy nasze małe marzenie i odważyliśmy skoczyć się na bungee

Dodaj Opinię

Skok na bungee dla dwojga – Kraków

FAQ

13.09.2021
Witam! W rubryce PRZECIWWSKAZANIA jest napisane "...które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, ..." Jeśli miałam w wieku 13 lat złamanie 4 kości śródstopia jest możliwość skorzystania z atrakcji? (od złamania minęło 12 lat, a stopa czuję się dobrze)
Odpowiedź z 15.09.2021
Dzień dobry,
Sugerujemy konsultację lekarską w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.
07.06.2021
Dzień dobry, Wiek uczestników 16 i 17 lat. Czy jest możliwość oddania skoku na bangee bez obecności opiekuna? Za pisemna i telefoniczna zgoda? Jezeli nie czy opiekunem może być rodzeństwo?
Odpowiedź z 07.06.2021
Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. 
06.06.2021
ile kosztuje usługa filmowania i zdjęć oraz w jakich miesiącach można skoczyć?
Odpowiedź z 06.06.2021
Na miejscu realizacji można dokupić zdjęcia lub film, cena to 40 zł, zaś komplet 60 zł. Skok na bungee jest atrakcją sezonową realizowaną od maja do końca października.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Skok na bungee dla dwojga w Krakowie oddawany z wysokości 90 m. Osoby obdarowane oddają skok jednocześnie.

Komu podarować skok na bungee?

  • Osobom, które lubią ekstremalne przygody
  • Parze, która nie boi się nowych wyzwań
  • Nowożeńcom, jako oryginalny prezent ślubny

Skok na bungee dla dwojga

Skok na bungee dla dwojga w Krakowie to atrakcja, która dostarczy mnóstwo pozytywnych wrażeń, ogrom adrenaliny i wielu pięknych wspomnień. Zostaniecie połączeni uprzężą, by móc wspólnie przeżyć tę niesamowitą i ekstremalną przygodę! Skok realizowany jest z wysokości 90 metrów ze specjalnie przystosowanej platformy w centrum Krakowa. Dodatkowym atutem jest okazja do podziwiania panoramy miasta z niecodziennej perspektywy. Dzięki zastosowaniu systemu elastycznych gum Wasze ciała po osiągnięciu zamierzonego pułapu wzbiją się ponownie ku górze. Przekonajcie się na własnej skórze, jak ogromnej dawki adrenaliny dostarcza moment swobodnego spadku.

Bungee

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 90 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników podczas skoku na bungee odpowiada przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt oraz instruktor. Liny wykorzystywane do skoków na bungee dobiera się w zależności od wagi uczestnika. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się na dole dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestników po oddanym skoku.

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, chorób serca, chorym na epilepsję, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na bungee ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz prezent w postaci przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci
  • Stwarzasz okazję do przeżycia niesamowitej przygody we dwoje
  • Jest spełnieniem marzeń amatorów mocnych wrażeń

 

Realizacja

pinezka
Kraków  - zmień lokalizację

Kraków   (zmień)

Cena:

Cena: 560 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0001298