Skok na Bungee dla dwojga – Kraków

Bungee jumping to obecnie znana już wszystkim dziedzina sportów ekstremalnych. Historyczny początek bungee jumping datowany jest na rok 1979. W kwietniu tego roku oddano skoki w Wielkiej Brytanii z Mostu Clifton Suspension w Bristolu. Obecnie, dzięki rozwoju technologii skoki na bungee oddawane są w wielu miejscach z mobilnych dźwigów, które są specjalnie dostosowane do bungee. Jeden z nich stanął również na terenie byłej stolicy Polski – Krakowa.

Zabierz bliską Ci osobę i przeżyjcie wspólnie emocjonującą przygodę! W centrum Krakowa na śmiałków czeka żuraw wieżowy, który jest specjalnie przystosowany do oddawania skoków na bungee. Staniecie na platformie, która wzniesie Was na wysokość 90 m. To właśnie z tej wysokości ujrzycie zapierającą dech w piersiach panoramę Krakowa. Spoglądając w dół ogarnie Was lekki niepokój, co jest reakcją naturalną. Jednak pokonując własne słabości, naprzeciw bezwarunkowym lękom, rzucicie się przed siebie i zaznacie niezapomnianych emocji.

Skok na bungee w Krakowie odbędziecie w tandemie. Zostaniecie połączeni uprzężą, by móc wspólnie przeżyć tę niesamowitą i ekstremalną przygodę! Podczas swobodnego spadania towarzyszyć Wam będzie wrażenie nieuchronnie zbliżającego się lądu. Wówczas na własnej skórze przekonacie się co to znaczy naprawdę ekstremalne przeżycie! Dzięki zastosowaniu systemu elastycznych gum Wasze ciała po osiągnięciu zamierzanego pułapu wzbiją się ponownie ku górze.

Skok na bungee dla dwojga w Krakowie to atrakcja, która dostarczy Wam mnóstwo pozytywnych wrażeń, ogrom adrenaliny i wielu pięknych wspomnień.  

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 25 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Al. Pokoju 16, teren Klubu Sportowego Grzegórzecki

 • Czas trwania

  Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany od maja do końca października. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji w innym terminie.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące na miejsce realizacji.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. Zakaz odbycia skoku pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed datą planowanej realizacji. Skoki realizowane z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee. Uczestnik realizujący prezent będzie pod opieka doświadczonego instruktora skoków.

#WIKI09

Polecam każdemu kto jeszcze nie próbował bo nie wie co traci !! Uczucie jest jedyne swoim rodzaju trochę strachu i mnóstwo adrenaliny :) SUPER SUPER !

#Klaudia Jędrzejczyk

Mój facet nie mógł uwierzyć, że dostał tak fantastyczny prezent mimo, że jeszcze nie skakał, a już ma stracha. :) Polecam, bo to świetny prezent dla dwojga. :)

#Arleta

Witam, Chciałam się dowiedzieć ile kosztuje skok na bungee dla dwojga oraz czy towarzyszą temu kamerki, które udokumentowałyby to wspomnienie? Chciałabym również wiedzieć jak przebiera kupno/ zamówienie skoku?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, skok na bungee dla 2 osób realizujemy https://prezentmarzen.com/skok-na-bungee-dla-dwojga-krakow/. Koszt skoku to 259 zł. Filmowanie do wykupienia na miejscu realizacji. https://prezentmarzen.com/jak-to-dziala/.
Pozdrawiam
Gosia Serafińska
Prezent Marzeń

Social Media
Płatności