Skok na bungee dla dwojga – Kraków

3561

Skok na bungee dla dwojga w Krakowie oddawany z wysokości 90 m. Osoby obdarowane oddają skok jednocześnie.

Komu podarować skok na bungee?

 • Osobom, które lubią ekstremalne przygody
 • Parze, która nie boi się nowych wyzwań
 • Nowożeńcom, jako oryginalny prezent ślubny

Skok na bungee dla dwojga

Skok na bungee dla dwojga w Krakowie to atrakcja, która dostarczy mnóstwo pozytywnych wrażeń, ogrom adrenaliny i wielu pięknych wspomnień. Zostaniecie połączeni uprzężą, by móc wspólnie przeżyć tę niesamowitą i ekstremalną przygodę! Skok realizowany jest z wysokości 90 metrów ze specjalnie przystosowanej platformy w centrum Krakowa. Dodatkowym atutem jest okazja do podziwiania panoramy miasta z niecodziennej perspektywy. Dzięki zastosowaniu systemu elastycznych gum Wasze ciała po osiągnięciu zamierzonego pułapu wzbiją się ponownie ku górze. Przekonajcie się na własnej skórze, jak ogromnej dawki adrenaliny dostarcza moment swobodnego spadku.

Bungee

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 90 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników podczas skoku na bungee odpowiada przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt oraz instruktor. Liny wykorzystywane do skoków na bungee dobiera się w zależności od wagi uczestnika. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się na dole dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestników po oddanym skoku.

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, chorób serca, chorym na epilepsję, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na bungee ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Podarujesz prezent w postaci przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci
 • Stwarzasz okazję do przeżycia niesamowitej przygody we dwoje
 • Jest spełnieniem marzeń amatorów mocnych wrażeń

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 48 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Al. Pokoju 16, teren Klubu Sportowego Grzegórzecki, Kraków

 • Czas trwania

  Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę. Osoby obdarowane skaczą w parze.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany od maja do końca października. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące na miejsce realizacji.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed datą planowanej realizacji. Skoki realizowane z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee.

#WIKI09

Polecam każdemu kto jeszcze nie próbował bo nie wie co traci !! Uczucie jest jedyne swoim rodzaju trochę strachu i mnóstwo adrenaliny :) SUPER SUPER !

#Klaudia Jędrzejczyk

Mój facet nie mógł uwierzyć, że dostał tak fantastyczny prezent mimo, że jeszcze nie skakał, a już ma stracha. :) Polecam, bo to świetny prezent dla dwojga. :)

#Karolina

Witam. Mój chłopak ma urodziny w listopadzie. Chciałabym podarować mu ten prezent, a zrealizować go w okolicach maja. Czy muszę podawać już teraz dokłądną godzinę i termin? Nie chciałabym tego robić, ponieważ nie jestem w stanie przewidzieć, jaka akuratnie będzie pogoda.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, rezerwacji terminu należy dokonać po zakupie vouchera minimum tydzień przed preferowaną datą. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Daria

Witam, czy jeżeli mam ukończone 16 lat i mój chłopak 17 a chcemy wykonać skok razem to jest niezbędna obecność opiekuna prawdego czy zgoda pisemna wystarczy? Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, wymagana jest obecność opiekunów prawnych na miejscu. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Wanda

Witam Czy osoby z wadą wzroku też mogą skakać?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, nie jest to przeciwwskazaniem. Zawsze można założyć soczewki kontaktowe. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

#Arleta

Witam, Chciałam się dowiedzieć ile kosztuje skok na bungee dla dwojga oraz czy towarzyszą temu kamerki, które udokumentowałyby to wspomnienie? Chciałabym również wiedzieć jak przebiera kupno/ zamówienie skoku?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, skok na bungee dla 2 osób realizujemy https://prezentmarzen.com/skok-na-bungee-dla-dwojga-krakow/. Koszt skoku to 259 zł. Filmowanie do wykupienia na miejscu realizacji. https://prezentmarzen.com/jak-to-dziala/.
Pozdrawiam
Gosia Serafińska
Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product