Masaż czekoladowy z peelingiem

3631
130

Doceń zalety peelingu

Skóra nieustannie podlega procesom regeneracji. Jej najgłębsza warstwa, zwana rozrodczą, nieustannie produkuje nowe komórki, które wspinając się przez kolejne poziomy skóry docierają do wierzchniej warstwy rogowej naskórka. Młode komórki uszczelniają ochronny płaszcz lipidowy i produkują substancje wiążące wilgoć. Z czasem jednak, po wykonaniu swojego zadania obumierają i złuszczają się, a ich miejsce zastępują kolejne , nowe komórki. Taki cykl trwa około 28 dni, jednak z czasem może się wydłużyć. Wówczas niezbędnym ratunkiem okazuje się się peeling. To właśnie on pobudza mikrokrążenie i produkcję kolagenu oraz elastyny. Peeling wspomaga eliminację zanieczyszczeń, zapobiega tworzeniu się zaskórników, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych i ułatwia późniejsze wchłanianie substancji odżywczych, zawartych w kremach i balsamach. Zatem to właśnie dzięki zbawiennym właściwościom peelingu skóra staje się lepiej odżywiona, jest elastyczna i sprężysta oraz nawilżona.

Słodka przyjemność

Tuż po regenerującym peelingu niezbędnym staje się odpowiednie nawilżenie ciała. Odżywcze masaże to najdoskonalsza forma pielęgnacji skóry. Podczas masażu skóra przyjmuje wiele istotnych substancji odżywczych. To właśnie dzięki nim możliwe jest utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia skóry oraz jej zdrowego wyglądu. Masaż to także wspaniała forma relaksu. Podczas masażu mięśnie pozbawione zostają mimowolnego spięcia, a każdy pacjent uzyskuje błogi stan ukojenia. Wybierz jeden z oferowanych masaży czekoladą wraz z peelingiem i spraw sobie bądź bliskiej osobie odrobinę słodkiej przyjemności.

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niej

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Dla Niej169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej lokalizacji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Salon zapewnia akcesoria typu: szlafrok, ręcznik, klapki, opaska na włosy, myjka, pata pod prysznic itp.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Bezwzględny zakaz uczestnictwa w zabiegu pod wpływem alkoholu lub/i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prosimy zapoznać się z ewentualnymi przeciwwskazaniami do wykonania poszczególnego zabiegu.

#Patrycja

Prezent dostałam od siostry i jestem zachwycona. Z zabiegu wyszłam zrelaksowana i w cudownym nastroju. Mogłam zapomnieć o wszystkim i rozkoszować się przyjemnością.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności