Indywidualna lekcja Pole dance

(71)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Indywidualna lekcja pole dance realizowana w 17 miastach w całej Polsce. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i trwają 60 minut.

Komu podarować lekcję Pole dance?

  • Kobiecie, która kocha taniec
  • Osobie, która uprawia sport i jest otwarta na nowe możliwości
  • Przyjaciółce, jako oryginalny prezent urodzinowy

Historia Pole Dance

Pierwsze podwaliny dzisiejszego pole dance sięgają ponad 800 lat wstecz. Wówczas powstał Mallakhamb – hinduski sport dla mężczyzn, który dosłownie oznaczał gimnastykę na słupie. Młodzi, skąpo ubrani mężczyźni przedstawiali choreografię na drewnianym palu. Tradycja ta w Indiach przetrwała do dzisiaj. W 14 stanach Indii nadal organizowane są zawody Mallakhamb. Wzmianki o erotycznej wersji pole dance pojawiły się dopiero w latach dwudziestych minionego wieku. Do Stanów Zjednoczonych przybywały tzw. jarmarki, które w niewielkich namiotach prezentowały zmysłowy taniec wokół wertykalnego drążka. Pole dance ewoluował z namiotów do barów, z czym najczęściej kojarzony jest obecnie. Wbrew tym stereotypom pole dance to aktualnie dyscyplina, która ma charakter sportowy.

Pole Dance

Pole dance to obecnie dyscyplina tańca sportowego, która łączy w sobie elementy fitnessu, akrobatyki, baletu i gimnastyki. Pogłębianie umiejętności i konsekwentne treningi to ciężka praca nad samym sobą. Podczas treningów pracują niemal wszystkie partie mięśniowe, a sam taniec wymaga dużych nakładów energii i zaangażowania. Pole dance to nie tylko praca nad kondycją własnego ciała, ale także sposób na kształtowanie silnej i pewnej siebie osobowości.

Indywidualne zajęcia

Indywidualna lekcja pole dance daje możliwość poznania tańca od podstaw. Komfortowe warunki, nieograniczona przestrzeń oraz opieka wykwalifikowanej instruktorki, która skupia swoją uwagę wyłącznie na Twej osobie daje gwarancję bezpiecznej i intensywnej nauki. Wybierz odpowiednią lokalizację, zapisz się na zajęcia i przekonaj się, że pole dance jest właśnie dla Ciebie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To prezent w formie przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci
  • Może być początkiem nowego hobby
  • Indywidualna lekcja przynosi bardziej efektywne rezultaty