Indywidualna lekcja Pole dance – Gdańsk

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

ul. Szara 35, Gdańsk

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Krótkie spodenki i najlepiej obcisła koszulka odsłaniającą ramiona i brzuch, ponieważ te części ciała są punktami oparcia przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Zajęcia odbywaja sie indywidualnie z osobą lub osobami obdarowanymi.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-01-10

Jestem bardzo zadowolona z indywidualnej lekcji. Miałam możliwość spędzenia miło i aktywnie czasu oraz zapoznania się z nową dla mnie formą aktywności fizycznej. Polecam.

2021-04-22

Prezent dostałam od przyjaciółki na urodziny, lekcja była udana mimo że pole dance wcale nie należy do najprostszych tańców

2021-04-16

bardzo mi się podobała ta lekcja, myślę że wróce

Dodaj Opinię

Indywidualna lekcja Pole dance – Gdańsk

FAQ

12.09.2020
Jeśli prezent się nie spodoba można go zwrócić lub wymienić?
Odpowiedź z 24.11.2020
Prezenty zakupione online można zwrócić w ciągu 14 dni. Jest również możliwość wymiany prezentu w ciągu 11 miesięcy od daty zakupu - w tym celu należy skontaktować się meilowo, wysyłając zdjęcie vouchera z widocznym numerem rezerwacyjnym oraz link do atrakcji, na którą ma być wymieniona.
09.09.2020
Czy na prezent w postaci lekcji pole dance też obowiązuje zwrot 14 dni jeśli osoba obdarowana nie będzie chciała skorzystać i z kim i kiedy uzgadniać termin?
Odpowiedź z 09.09.2020
Zwrot jest możliwy w ciągu 14 dni od momentu zakupu na odległość.
Zadaj pytanie

Mapa

Indywidualne zajęcia Pole dance w Gdańsku. Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu.

Komu podarować Indywidualną lekcję Pole dance?

  • Kobiecie kochającej taniec
  • Osobie, która pragnie zadbać o swoją sylwetkę
  • Kobiecie, która uwielbia spędzać wolny czas aktywnie

Pole dance

Zajęcia prowadzone są indywidualnie i trwają w zależności od wybranej opcji 1 lub 2 godziny. Pierwsza opcja to godzinna lekcja dla jednej osoby. Natomiast druga to lekcja dwugodzinna dla jednej osoby lub 1 godzina zajęć dla dwóch pań jednocześnie.

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu  uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Czy każdy może spróbować sił w Pole dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Oczywiście, po pierwszych lekcjach można spodziewać się zakwasów i delikatnych otarć, ale każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości, poradzi sobie bez większych problemów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Osoba obdarowana weźmie udział w indywidualnych zajęciach
  • Każda kobieta może spróbować swoich sił w Pole dance
  • Pole dance to oryginalna forma aktywności fizycznej

Realizacja

Cena: 150 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto