• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Indywidualna Lekcja Pole Dance – Kraków

3771

Na przeciw stereotypom!

Pole dance zwany potocznie tańcem na rurze niekiedy mylnie kojarzony jest z tańcem erotycznym znanym z nocnych klubów, co wywołuje skrajne emocje. Nie można zignorować zmysłowości, którą napiętnowany jest taniec lecz warto podkreślić, że pole dance to rodzaj widowiska, które posiada swoją choreografię, uwzględniającą elementy fitnessu, akrobatyki, a nawet aktorstwa. Obecnie Pole Dance oficjalnie uznawany jest za rodzaj tańca sportowego.

Indywidualne zajęcia

Indywidualna lekcja Pole Dance w Krakowie to najlepsza droga, by rozpocząć naukę tego sportowego tańca. Zajęcia odbędziesz pod okiem wykwalifikowanej instruktorki w Fit Style Studio. Przestronne studio taneczne oraz fachowe porady pomogą Ci poznać podstawy Pole Dance. Satysfakcja po odbytych zajęciach będzie na tyle duża, że rozbudzi w Tobie chęć dalszego trenowania i nabywania nowych umiejętności.

Warto trenować Pole Dance

Pole Dance to rodzaj tańca sportowego, który angażuje wiele partii mięśniowych. Podczas treningów wzmocnisz więc własne mięśnie i wysmuklisz sylwetkę. Nauczysz się wytrwałości i konsekwentnego działania, ponieważ nauka pole dance to niewątpliwie ciężka praca, a dzięki nabytym umiejętnościom tanecznym nabierzesz kobiecej pewności siebie! Nie czekaj więc dłużej i rozpocznij przygodę z Pole Dance!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Kraków

Kup w zestawie 7 lokalizacji

PrezentMarzeń - Kraków249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jana Kochanowskiego 2, lokal 1, Fit Style Studio

 • Czas trwania

  Zajęcia trwają 1 godzinę.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Na zajęcia zalecamy przynieść krótkie spodenki i najlepiej obcisłą koszulkę odsłaniającą ramiona i brzuch, ponieważ te części ciała są punktami oparcia przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą rodziców bądź prawnych opiekunów.

 • Informacje dodatkowe

  Indywidualna lekcja Pole Dance składa się z 10 minutowej rozgrzewki, 40 minutowej lekcji oraz 10 minutowej sesji rozciągania. Przeciwwskazania: ciąża, aktywne kontuzje barków, nadgarstków i innych stawów.

#Ewelina

Nic dodać nic ująć! Dobre, wartościowe wprowadzenia do tańca na rurze! Pozdrawiam Panią trener :)

#Patrycja

To było kolejne moje podejście do pole dance i w końcu wzięłam się za to poważnie :). Zajęcia dały mi w kość, ale już się nie poddam. Polecam poczatkujacym.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności