Indywidualna lekcja Pole dance – Kraków

3771

Indywidualna lekcja Pole dance z doświadczoną instruktorką w Krakowie. Zajęcia trwają 60 minut.

Komu podarować zajęcia pole dance?

 • Kobiecie kochającej taniec
 • Osobie, która chciałaby zadbać o swoją sylwetkę
 • Osobie, która chciałaby nauczyć się czegoś nowego

Pole dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić Pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem, bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Indywidualna lekcja Pole dance w Krakowie

Indywidualna lekcja Pole dance odbędzie się pod okiem wykwalifikowanej instruktorki w Fit Style Studio. Przestronne i nowoczesne studio taneczne oraz fachowi instruktorzy z prawdziwą pasją do tańca, to tylko niektóre atuty tego miejsca. Podczas indywidualnej lekcji Pole dance instruktorka będzie skupiona wyłącznie na uczestniczce. Dzięki temu będzie mogła na bieżąco korygować ewentualne błędy, odpowiednio dobrać poziom trudności, a także przygotować rozgrzewkę dopasowaną do kondycji i umiejętności kursantki. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie czują się swobodnie podczas zajęć w grupie. Indywidualna lekcja trwa 60 minut.

Czy każdy może spróbować sił w Pole dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas Pole dance. Każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości poradzi sobie bez większych problemów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • To aktywność, dzięki której buduje się kondycję
 • Stwarzasz okazję do spędzenia wolnego czasu w ciekawy sposób
 • To prezent w formie przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niej

Kup w zestawie 44 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niej169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Fit Style Studio, ul. Jana Kochanowskiego 2, lokal 1, Kraków

 • Czas trwania

  Zajęcia trwają 1 godzinę.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Na zajęcia zalecamy przynieść krótkie spodenki i najlepiej obcisłą koszulkę odsłaniającą ramiona i brzuch, ponieważ te części ciała są punktami oparcia przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą rodziców bądź prawnych opiekunów.

 • Informacje dodatkowe

  Indywidualna lekcja Pole Dance składa się z 10 minutowej rozgrzewki, 40 minutowej lekcji oraz 10 minutowej sesji rozciągania. Przeciwwskazania: ciąża, aktywne kontuzje barków, nadgarstków i innych stawów.

#Ewelina

Nic dodać nic ująć! Dobre, wartościowe wprowadzenia do tańca na rurze! Pozdrawiam Panią trener :)

#Patrycja

To było kolejne moje podejście do pole dance i w końcu wzięłam się za to poważnie :). Zajęcia dały mi w kość, ale już się nie poddam. Polecam poczatkujacym.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product