Lot balonem – Zamość

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut, jednak na całą atrakcję należy sobie przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny.

Lokalizacja

Zamość. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Loty odbywają się przy sprzyjającej pogodzie, tuż po wschodzie słońca lub przed zachodem. Jeśli warunki pogodowe uniemożliwiają lot, ustalany jest inny termin. Decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, ubiór i obuwie sportowe dostosowane do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości (spadek temperatury o ok. 0,6 stopnia na 100 m). Ubrania mogą ulec nieznacznemu zabrudzeniu.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Min. wiek 7 lat - realizacja wyłącznie z opiekunem. Maksymalna waga 110 kg. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Lot realizowany jest w grupie max 8 osób. Uczestnikami lotu nie mogą być osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia oraz kobiety w ciąży.

Opinie (3)

2021-04-07

Lot balonem kupiłem dla babci. Nigdy nie miala możliwości spełnić swojego ostatniego marzenia z listy. Teraz juz może zaznaczyć jako zrealizowane. Byla zachwycona! Nigdy nie jest za późno na realizację marzen

2021-04-02

Prezent zakupiłem dla siostry. Uwielbia podniebne przygody, a lot balonem to była wisienka na torcie z atrakcjami w powietrzu do zrealizowania. Była naprawdę szczęśliwa

2020-09-29

Piękna atrakcja i niesamowita przygoda. Spodziewałem się lotu, a miałem możliwość uczestniczyć w stawianiu balonu. Każdemu polecam taki prezent.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Lot balonem – Zamość

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Emocjonujący lot balonem w Zamościu dla jednej osoby. Lot trwa ok. 60 minut i realizowany jest w kilkuosobowych grupach. Za bezpieczeństwo atrakcji odpowiada wykwalifikowany instruktor.

Komu podarować lot balonem?

 • Każdemu, kto chciałby przekonać się, jak wygląda świat z gondoli balonu
 • Osobie, którą zawsze fascynowały balony na ogrzewane powietrze
 • Przyjacielowi pasjonującemu się sportami lotniczymi

Lot balonem

Lot balonem w okolicach Zamościa to doskonały pomysł na niezapomniany prezent. Ogromna i pełna kolorów czasza balonu ogrzewana gorącym powietrzem wznosi pasażerów wysoko ku chmurom po niezapomnianą przygodę, pełną emocji i zapierających dech w piersiach widoków. Lot balonem trwa ok. 60 minut, jednak na całą atrakcję należy sobie przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny. Atrakcja realizowana jest w maksymalnie 8-osobowych grupach z udziałem doświadczonego pilota. Każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy certyfikat poświadczający udział w locie.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Zamościa oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu
 2. Krótki instruktaż dla pasażerów i przygotowanie do lotu
 3. Lot balonem (ok. 60 minut)
 4. Celebracja lotu przy lampce szampana
 5. Wręczenie certyfikatu uczestnictwa w locie balonem
 6. Powrót samochodem do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci. Firma organizująca przelot balonem dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Balony poddawane są systematycznie przeglądom technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala spełnić marzenie o locie balonem
 • Stwarza okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
 • Dostarcza potężnej dawki pozytywnych emocji
Czytaj więcej
Zamość  - kliknij żeby zmienić

Zamość   (zmień)

Cena:

Cena: 599 zł

Opcja BEZ ENDU
59,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0008633