Skok ze spadochronem – Zielona Góra

(5)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1 godziny. Sam skok to ok. 40 sekund swobodnego spadania i 5-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Strefa spadochronowa STREFA SKOKÓW Przylep

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy w miesiącach kwiecień – wrzesień. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować wydarzenie z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 100 kg, minimalny wzrost - 125 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie – wymagana zgoda rodziców i ich obecność podczas realizacji. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed lotem o możliwej chorobie lokomocyjnej uczestnika.

Opinie (5)

2021-04-06

Baaardzo ekstremalny prezent na urodziny, ale super się bawiłem, wydarzenie nie do zapomnienia

2020-06-02

Do końca życia tego nie zapomnę. Adrenalina na najwyższym poziomie. Coś wspaniałego.

2020-03-17

Zdjęcia kłamią - nie zawsze jest takie piękne niebieskie niebo! żartuję oczywiście - mi się zdarzyło skakać w chmurze, też było fajnie, zwłaszcza jak zanim szarawego puchu zobaczyłem powoli zbliżającą się ziemię. Potem szarpnięcie i! ał, wisimy, powoli opadając. Niesamowite przeżycie, polecam każdemu.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Zielona Góra

FAQ

28.08.2017

Witam,
czy jest możliwość wykonania skoku w tygodniu, w dowolnym dniu. Zależy mi na terminie od 25 do 30 wrzesnia.
Pozdrawiam
Kamila Stopczyńska
503170506
[email protected]

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
skoki odbywają się w weekendy. Termin należy zarezerwować po zakupie vouchera z minimum tygodniowym wyprzedzeniem poprzez kontakt z naszym Działem Rezerwacji - tel. 600763700, mail: [email protected]

Pozdrawiam,
Nina Seroka

01.04.2017

Witam czy jest możliwość zaplanowania skoku w tandemie wraz z filmowaniem 16 kwietnia br. ??? Proszę o kontakt i pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W Święta Wielkanocne skoki się nie odbywają. Można kontaktować się z naszym działem rezerwacji i umawiać na kolejny weekend, 22 kwietnia.

27.03.2017

Dzień dobry, mam pytanie. Dokonuje wykupu skoku ze spadochronem z instruktorem. Kiedy mogę zrealizować skok. Ewentualnie czy jest możliwość wykonania skoku określonego dnia??? Dzień urodzin. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź. Pozdrawiam Emil

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
prezenty realizujemy w miesiącach kwiecień – październik. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji. Tak więc żaden termin nie jest pewny, ustala się go indywidualnie w naszym dziale rezerwacji z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem.

Pozdrawiam,
Elżbieta Michałek

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok ze spadochronem w tandemie realizowany jest na terenie Lotniska Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie (8 km od centrum Zielonej Góry). Skok odbywa się z wysokości około 3000 m w towarzystwie licencjonowanego skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom Zielonej Góry, którzy poszukują niezapomnianych przeżyć
 • Osobie, która jest miłośnikiem ekstremalnych przeżyć
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało
 • Miłośnikowi podniebnych atrakcji

Skok ze spadochronem

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość około 3000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa 25-40 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 5 do 10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości około 3000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie

Widoki

Podczas skoku podziwiać będzie można panoramę Zielonej Góry i okolicznych miejscowości, a także Wał Zielonogórski, utworzony przez wzgórza morenowe oraz rozległe zielone tereny. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem, który zostanie wykonany przez osobnego skoczka. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu). Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij zatem dodać tej opcji przed zakupem – poniżej wyboru lokalizacji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o skoku ze spadochronem
 • stwarza możliwość podziwiania okolicznych krajobrazów z niecodziennej perspektywy
 • dostarcza niezapomnianych emocji
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Polecamy ten prezent na: