Skok ze Spadochronem – Zielona Góra

Skok ze spadochronem w tandemie realizowany jest na terenie Lotniska Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie (8 km od centrum Zielonej Góry). Skok odbywa się z wysokości około 3000 m w towarzystwie licencjonowanego skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom Zielonej Góry, którzy poszukują niezapomnianych przeżyć
 • Osobie, która jest miłośnikiem ekstremalnych przeżyć
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało
 • Miłośnikowi podniebnych atrakcji

Atrakcja

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość około 3000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa 25-40 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 5 do 10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu). Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij zatem dodać tej opcji przed zakupem – poniżej wyboru lokalizacji.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości około 3000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie

Widoki

Skok odbywa się w okolicach Zielonej Góry co oznacza gwarancję widoków. Uczestnik z lotu ptaka może podziwiać Wał Zielonogórski, który tworzą morenowe wzgórza. Zielona Góra umiejscowiona jest na wielu wzgórzach oraz słynie z zielonych terenów. Lasy, doliny rzek, wzgórza i inne elementy krajobrazu województwa lubuskiego, stworzą niezapomniany widok z niecodziennej perspektywy, który na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych. Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Niepowtarzalna okazja do spełnienia marzeń
 • Możliwość podarowania adrenaliny w formie gotowego prezentu
 • Stwarzasz możliwość podziwiania krajobrazu z niecodziennej perspektywy
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Filmowanie i zdjęcia

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie (Zielona Góra)

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1 godziny. Skok to ok. 40 sekund wolnego spadania i 5-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy w miesiącach kwiecień – październik. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować wydarzenie z wyznaczonego miejsca.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie na płaskiej podeszwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 100 kg, minimalny wzrost - 125 cm. Przeciwwskazania to choroby serca, niewydolność układu oddechowego lub epilepsje. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Osoby niepełnoletnie – wymagana zgoda rodziców i ich obecność podczas realizacji. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed lotem o możliwej chorobie lokomocyjnej uczestnika.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności