Skok ze spadochronem – Zakopane

(9)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

ul. Chyżnik 2, Chyżne (ok. 40 km od centrum Zakopanego)

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie. Pasażer otrzyma okularki, kombinezon i pamiątkowy certyfikat.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 105 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (9)

2021-04-16

Cudowny widok na góry, dziękuję żonie za ten prezent

2021-04-01

Było to moje najwieksze marzenie aby skoczyć, spełniłam je. Niesamowita adrenalina.

2021-03-27

WOW! Nigdy nie zapomne emocji podczas wyskakiwania z samolotu :D Najlepszy prezent jaki dostalam. Skok ze spadochronem byl moim marzeniem i dzieki mezowi udalo mi sie to spelnic. Naprawde mega przezycie !!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Zakopane

FAQ

09.01.2022

Witam. Jaki jest minimalny prog wielkowy?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, nie ma ograniczeń wiekowych.  Minimalny wzrost - 130 cm, zaś maksymalna waga obdarowanego - 105 kg, Osoba niepełnoletnia wymaga pisemnej zgody opiekuna prawnego.

31.10.2021

Czy przy dobrych warunkach pogodowych możliwy skok w październiku?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Sezon skoczny trwa od połowy kwietnia do końca września. Jeżeli warunki pogodowe są sprzyjające skoki realizowane są również w październiku.

07.07.2021

Dzień dobry, czy może skakać w tandemie osoba mówiąca po angielsku, niemiecku - czy szkolenie może być przeprowadzone po angielsku lub czy druga osoba uczestnicząca (szkolenie dla 2 osób) miałaby czas na przetłumaczenie treści z j. polskiego na inny język? tak czy owak w trakcie loty przydałaby się podstawowa komunikacja po angielsku, ew niemiecku. Z góry dziękuję. pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, szkolenie podczas skoku oraz cała realizacja może odbyć się w języku angielskim. Pozdrawiam
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok ze spadochronem w tandemie realizowany z wysokości 4000 m. Start odbywa się z lotniska Chyżne, 40 km od Zakopanego.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało
 • Mężczyźnie, który jest miłośnikiem nietuzinkowych przeżyć
 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków

Skok ze spadochronem

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość 4000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 8 do 10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Skok w jedynym z najpiękniejszych miejsc w Polsce u podnóża Tatr! Atutem pobliskich terenów są liczne szczyty górskie, pagórki, zbiorniki wodne i rzeki. Miejsce skoku ma znaczenie! Skok nad Tatrami to cudowne przeżycie, gwarantowane cudowne widoki gór zapierające dech w piersiach. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem i zdjęciami, które wykonane są z ręki instruktora. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu).

Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij dodać opcji przed zakupem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala spełnić marzenia o skoku ze spadochronem
 • Stwarza możliwość podziwiania wyjątkowej okolicy z niecodziennej perspektywy
 • Dostarcza niezapomnianych emocji
Czytaj więcej
Filmowanie i zdjęcia:  Brak

Cena: 1 120 zł

Opcja BEZ ENDU
112 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny