Skok ze Spadochronem w Koninie

3561

Skok spadochronowy Konin

Skok ze spadochronem jest to ekstremalna rozrywka która cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. Jeśli jest to Twoje marzenie bądź bliska Ci osoba zawsze tego pragnęła, pomożemy Ci tego dokonać! Drugą atrakcją przed skokiem tandemowy jest lot najnowocześniejszym w Polsce samolotem przeznaczonym do skoków spadochronowych - Cessną 208 SUPERVAN. W trakcie lotu możesz napawać się niecodziennymi widokami za oknem. Puszcza Zielonka oraz pobliskie jeziora nadają cudowny klimat i przepiękny widok, który na długo utkwi Ci w pamięci!

Komfort i bezpieczeństwo gwarantowane!

Wielki obszar lotniska Kazimierz Biskupi koło Konina daje bezpieczeństwo i pełny komfort. Skoki organizowane są w Certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie od skoczka spadochronowego (PJ) do instruktora spadochronowego z uprawnieniami tandemowymi i AFF. Instruktorzy są dumnymi członkami Spadochronowej Kadry Narodowej, wielokrotnymi Mistrzami Polski w RW4, są to również reprezentanci Polski w MŚ w Dubaju.

Prezent zawiera:

 1. Instruktor dobierze dla Ciebie kombinezon do skoku, gogle i przejdziesz krótkie szkolenie, w którym omówimy jak będzie wyglądał skok spadochronowy, odbędziesz ćwiczenie sposobu oddzielenia się od samolotu oraz pozycję swobodnego spadania i lądowania.
 2. Ubierzesz specjalną uprząż pasażera tandemu.
 3. Wraz ze swoim instruktorem udasz się do samolotu.
 4. Odbędziesz lot samolotem na wysokości 4000 metrów trwający około 15 min.
 5. Wyskoczysz przypięty do instruktora i  doświadczysz uczucia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund. Otwarcie spadochronu głównego nastąpi na wysokości 1700 metrów i szybowanie na otwartej czaszy będzie trwało około 8-10 min. W tym czasie możesz sterować spadochronem. W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora będzie niewyczuwalna, choć będzie on kontrolował prawidłowy przebieg lotu.
 6. Bardzo łagodnie wylądujecie. Lądowania ze spadochronem tandemowym są bardzo miękkie, ponieważ jest to konstrukcja szybująca i podczas lądowania uniesiesz nogi tak, aby instruktor wylądował za Ciebie.
 7. Po skoku otrzymasz pamiątkowy Certyfikat potwierdzający odbycie skoku ze spadochronem.
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Kazimierz Biskupi koło Konina

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Skok to 50 sekund wolnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 100 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania to choroby serca, niewydolność układu oddechowego lub epilepsje. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substacji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

#zdzichu67

świetnie, polecam

#kamil

Od zawsze marzyłem o takim skoku i zrealizowałem. Zapiera dech w piersiach trzeba przyznać. Luks, polecam

#ElaK

Podarowałam skok mojemu mężowi i naprade spełniłam jego marzenie, skok doskonały na prezent, polecem

#Olga Krakowska

Skok byl na prawde spałenieniem moimch marzen. Instruktorzy bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy i zneutralizowali moje obawy. Polecem

#zulka96

zawsze sadzialam ze skok ze spodochronem jest mega, ale nie wiedzialam ze az tak, extra

#sonia k

skok wspaniały, chciałabym powtórzyć tylko szkoda ze taki drogi...

#karol000

Skok dostałem na 30urodziny, ustalilismy termin, ale ze względu na złe warunki pogodowe musiał być przełożony. Odbył sie w innym terminie, wspaniałe wrazenia polecam

#sylwiaR

Dostałam taki skok na urodziny i powiem że bałam się o bezpieczeństwo, chciałam zrezygnować, ale na szczęście tego nie zrobiłam. Skok był bardzo fajną atrakcją, wspaniałe przeżycie. Polecam

#grzechu

Myślałem że skok ze spadochronem jest przereklamowany, ale myliłem się. Bardzo fajna atrakcja, polecam grzechu

#david90

super, zdecydowanie polecam, david90

#pab!o

Wszystko fajnie! Emocje nie z tej ziemi! Ciekawy pomysł z filmowaniem przez drugiego skoczka! Film ukazuje moje emocje! Pozdrawiam

#Marek

Nie wiem co może dać ogromną dawkę adrenaliny jak skok. Stałem na krawędzi i byłem skamieniały ze strachu. Skok...i mega poczucie wolności!!! Coś nie do opisania!!!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product