Skok ze spadochronem – Ostrów Wielkopolski

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to ok. 50 sekund swobodnego spadania i ok. 10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko Michałków, Ostrów Wielkopolski

Więcej informacji

Pogoda

Skoki realizowane są wyłącznie przy sprzyjającej pogodzie od maja/czerwca do końca października. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji ustalany jest inny termin

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować realizację z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Osoby niepełnoletnie - wymagana zgoda rodziców oraz ich obecność. Zakaz realizacji pod wpływem środków odurzających.

Wariant

skok w wyznaczonym terminie (low-cost)

Opinie (7)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-10-31

Przeżycie nie do opisania:D polecam każdemu kto lubi adrenalinę!!

2023-10-22

Polecam, pozdrawiam.

2023-10-21

Fajne doświadczenie. Lot samolotem czekanie na skok to około 15 minut. W środku ciasno ale nie chodzi o wygodę lotu. Sam skok odbywa się mega szybko, siadasz, skaczesz lecisz. Nie cUc zbliżające się ziemi. Czyc siłę wiatru. Samo otwarcie spadochronu bardzo delikatne podobnie jak lądowanie. Najlepsze to kręcenie spirali na spadochronie.
Obsuga zna się w na rzeczy, profesjonalnie przygotowani.

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Ostrów Wielkopolski

FAQ

14.02.2022
Czy po zakupie osoba obdarowana może wymieniać prezent na inny?
Odpowiedź z 14.02.2022
Tak oczywiście, osoba obdarowana może wymienić prezent na inną/e atrakcje z naszej oferty. Wymiany dokonujemy jednorazowo nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera.
16.12.2021
Witam co znaczy że limit wagony to 90 kg i za każdy kg więcej to opłata 10zl skoro maksymalna waga uczestnika to 110kg
Odpowiedź z 17.12.2021
Dzień dobry, tak, maksymalna waga uczestnika skoku to 110kg, niemniej jednak powyżej 90kg obowiązuje dopłata za każdy kg. 
23.11.2021
Dzień dobry, czy jeśli termin, który poda organizator nie będzie komuś odpowiadał, to voucher przestaje być ważny? To prezent dla kogoś.
Odpowiedź z 24.11.2021
Dzień dobry, W przypadku, gdy termin skoku wyznaczony przez organizatora nie jest możliwy do akceptacji, uczestnik realizuje skok w wybranym przez siebie terminie, co wiąże się z koniecznością pokrycia równowartości droższej opcji – skoku realizowanego w dogodnym dla siebie terminie, a zatem uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 250 zł.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Skok ze spadochronem w tandemie z wysokości 4000 metrów w Ostrowie Wielkopolskim na terenie Lotniska Michałków. Atrakcja realizowana jest z udziałem doświadczonego skoczka sekcji spadochronowej. W zależności od wybranego wariantu skok realizowany jest w wybranym samodzielnie (standard) lub ustalonym przez organizatora terminie (low-cost). Prezent może zawierać również pamiątkowy film lub zdjęcia.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Bliskiej osobie, którą trudno zaskoczyć oryginalnym prezentem
 • Przyjacielowi, który uwielbia adrenalinę i ekstremalne wyzwania
 • Każdemu, kto zawsze marzył o skoku spadochronowym

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem to marzenie, którego realizacji pragnie podjąć się wielu z nas. Nie odkładaj marzeń swoich lub bliskich na później i podejmij wyzwanie już teraz! Skok ze spadochronem w Ostrowie Wielkopolskim realizowany jest w tandemie, co oznacza, że uczestnik zostaje przypięty do instruktora specjalną uprzężą. Za cały proces: wyskok, otwarcie spadochronu i lądowanie odpowiada doświadczony pilot tandemu, co jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa. Skok poprzedza 15-minutowe szkolenie i 20-minutowy lot awionetką na wysokość 4000 metrów, z której oddawany jest skok. Swobodny spadek z prędkością do 220 km/h, który trwa ok. 55 sekund to jedna z najbardziej ekstremalnych części skoku. Po otwarciu czaszy możliwe jest sterowanie spadochronem, co pozwala zmaksymalizować doznania. W zależności od wybranego wariantu skok realizowany jest w samodzielnie wybranym terminie (Standard) lub wyznaczonym przez organizator (LOW-COST). Istnieje możliwość zakupu dodatkowej opcji upamiętniającej skok: filmowanie z ręki tandem pilota, filmowanie przez oddzielnego skoczka + zdjęcia lub filmowanie z dwóch kamer + zdjęcia.

Termin wyznaczony przez organizatora

Osoba obdarowana, która realizować będzie skok w terminie wyznaczonym przez organizatora otrzyma informację o jego czasie i miejscu z minimum 3-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku, gdy termin skoku nie jest możliwy do akceptacji, uczestnik realizuje skok w wybranym przez siebie terminie, co wiąże się z koniecznością pokrycia równowartości droższej opcji – skoku realizowanego w dogodnym dla siebie terminie, a zatem uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości różnicy pomiędzy wariantami skoku. Należy jednak pamiętać, że możliwość realizacji skoku jest ściśle uzależniona od warunków pogodowych.

Przebieg atrakcji

 1. Szkolenie i dobór sprzętu (15 min)
 2. Lot awionetką (20 min)
 3. Skok z 4000 metrów w tandemie
 4. Swobodne spadanie (ok. 55 s) i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu (ok. 7-10 min)
 5. Bezpieczne lądowanie

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Dostarcza niesamowitych emocji i wyzwala ogromną adrenalinę
 • Pozwala poczuć smak latania i podziwiać wspaniałe widoki
 • To niesamowita przygoda, która na zawsze zapisze się w pamięci
Filmowanie i zdjęcia:  Bez filmowania i zdjęć
Wariant:  skok w wyznaczonym terminie (low-cost)

Cena: 799 zł

ktoś kupił ten produkt
43 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto