Skok ze spadochronem – Hel

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Skok ze spadochronem to ok. 50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Lokalizacja

Lotnisko Jastarnia, ul. Mickiewicza 170, Jastarnia

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda ma wpływ na realizację. Jeśli ze względu nieodpowiednich warunków pogodowych wykonawca zdecyduje, że skok nie może się odbyć, zostanie ustalony kolejny termin skoku.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować przebieg atrakcji z lotniska.

Obowiązujący strój

Wygodny, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja (minimum 7 dni przed skokiem w zależności od dostępności wykonawcy).

Informacje dodatkowe

W cenę wliczone jest filmowanie i zdjęcia.

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Hel

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Tandemowy skok ze spadochronem realizowany jest na lotnisku w Jastarni. Skok odbywa się z wysokości 4000 metrów w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej. W cenę vouchera wliczone jest filmowanie i zdjęcia.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Osobie, która lubi ekstremalne przeżycia

 • Każdemu, kto marzy, by zobaczyć Półwysep Helski z innej perspektywy

 • Przyjacielowi, który jest miłośnikiem różnego rodzaju skoków

Skok ze spadochronem

Przed wejściem do samolotu uczestnik atrakcji przejdzie krótkie szkolenie tandemowe z instruktorem oraz ubierze na siebie odpowiedni strój. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość 4000 m. Lot trwa ok. 15 minut. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1500 metrów instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa 7-10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. To wyjątkowa okazja, aby  podziwiać zapierajace dech w piersi widoki Morza Bałtyckiego i, przede wszystkim, poczuć na własnej skórze jak to jest latać! Film ze skoku nagrywany jest przez kamerzystę. Uczestnik otrzyma także kilkadziesiąt zdjęć ze skoku w wysokiej rozdzielczości.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu (kombinezonu i okularów ochronnych)

 2. Lot samolotem  (ok. 15 minut)

 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (z wysokości 4000 metrów)

 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu (7-10 minut)

 5. Bezpieczne lądowanie

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Centrum spadochronowe Skydive Hel pod czujnym okiem Bartosza „DRAGONA” Staśkiewicza, który ma wieloletnie doświadczenie w organizacji skoków spadochronowych nad Półwyspem Helskim, skupia uznanych polskich tandem-instruktorów. Każdy z instruktorów ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala zobaczyć Hel z innej perspektywy

 • Spełnisz marzenie o skoku ze spadochronem

 • Skok dostarcza niezapomnianych emocji i adrenaliny 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0010704