Pakiet startowy pilota – Łódź

1

Przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich bliskich niezapomniany upominek - podniebną przygodę nad naszą malowniczą Łodzią. Przeniesiecie się zatem na 20 min bliżej chmur, by złapać dystans do swoich spraw i dosłownie oderwać się od ziemi. Podczas lotu awionetką nad Łodzią poczujecie magię wolności. Pod Wami roztaczać się będą pejzaże rozpościerające się na terenie Łodzi i jej okolic, przed Wami elektryzujący bezkres, a obok Was doświadczony pilot, który na bieżąco odpowiadać będzie na Wasze wszelkie pytania. W słuchawkach rozbrzmiewać będą różne głosy, także obcojęzyczne, ponieważ czynności lotnicze wykonywane są w strefie międzynarodowego lotniska kontrolowanego Łódź - Lublinek.

Pakiet startowy pilota w Łodzi to prezent szczególnie przeznaczony dla osób interesujących się lotnictwem. Poza pasjonującym lotem każdego uczestnika czeka spotkanie z doświadczonym pilotem, który odkryje wszelkie tajniki lotnictwa. Pakiet startowy pilota w Łodzi to prezent, który okaże się wspaniałą powietrzną przygodą!

Pakiet startowy pilota w Łodzi obejmuje:

 • Spotkanie zapoznawcze z lotnictwem z możliwością przelotu samolotem nad Łodzią i okolicami.
 • ok. 20 minutowy lot awionetką typu: Cessna, Piper, Tecman w zależności od dostępności. Dokładna trasa jest zmienna zależnie od dostępności przestrzeni powietrznej. Na pewno jednak zobaczysz zabudowę wielkomiejską i podmiejską. 
 • Wprowadzenie teoretyczne poprzedzające lot. Przed lotem odbywa się krótkie zapoznanie z dziedziną aerodynamiki, meteorologii, procedur operacyjnych i medycyny lotu. Następnie weźmiesz udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych i wykonaniu pełnej „checklisty” (wykonanie typowych czynności przedlotowych jak sprawdzenie działania sterów czy przyrządów pokładowych itp.). Reszta należy do pilota, który przejmie inicjatywę jeśli zdecydujesz się lecieć.
 • Niecodzienne możliwości dokumentacji fotograficznej.
 • Podczas lotu poczujesz delikatne przeciążenia. Dla żądnych adrenaliny oferujemy elementy manewrów w locie, które dostarczą jej w maksymalnej dawce.
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko międzynarodowe Łódź - Lublinek.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki atmosferyczne (poniżej minimów dla samolotu lub lotniska) mogą uniemożliwić realizację lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby towarzyszące mogą przebywać poza bramą lotniska. Na terenie lotniska przebywają wyłącznie osoby upoważnione do realizacji lotu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny, kamerę.

 • Wymagania

  Łączna waga uczestników nie może przekroczyć 255 kg, maksymalna waga 1 os. to 85 kg (przy uczestnictwie 3 os.), maksymalny wzrost - 190 cm, wiek – min. 6 lat (niepełnoletni - za zgodą i pod opieką pełnoletnich opiekunów).

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy realizowany od kwietnia do końca września. Rezerwacje przyjmowane z 7 - dniowym wyprzedzeniem. Uczestnik przed wydarzeniem podpisuje umowę uczestnictwa w locie.

#Dawid

Wszystko bardzo mi się podobało: szkolenie, świetny instruktarz, wykonawcy. Niestety bardzo żałowałem, że lot trwał tylko 20 minut. Pozdrawiam ekipę

#Mateusz

Za dzieciaka marzyłem, aby zostać lotnikiem. Jak to zawsze z marzeniami bywa.. zabija je rzeczywistość, niestety... Fajnie, że miałem okazję złapać za stery Cessny :). Realizacja atrakcji w jak najlepszym porządku. Pozdrawiam ekipę!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product