Box – Kobiecy styl

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

CZYM JEST BOX KOBIECY STYL?

Box KOBIECY STYL to zbiór starannie wyselekcjonowanych atrakcji dla kobiet, wśród których każda z pań znajdzie coś dla siebie. Do Ciebie należy wybór, z której z nich skorzystasz. W pakiecie znajdziesz zarówno odprężające zabiegi i relaksujące masaże, jak i zajęcia sportowe czy pełne adrenaliny sporty ekstremalne. Wybierz jedną atrakcję spośród dostępnych w pakiecie i podkreśl swój kobiecy styl!

Osoba obdarowana wybiera jedną atrakcję z boxu i rezerwuje termin realizacji. Produkty wchodzące w skład boxu ulegają zmianie i mogą różnić się między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista atrakcji dostępna poniżej.

Opinie (34)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-05-08

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wszystko na plus.

2024-04-18

Wszystko dobrze

2024-04-17

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu. Twarz stała sie promienna i pełna blasku

Dodaj Opinię

Box – Kobiecy styl

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX KOBIECY STYL?
  • Wymagającej kobiecie, która lubi samodzielnie podejmować decyzje
  • Osobie, która ma różnorodne zainteresowania
  • Przyjaciółce, która lubi niebanalne prezenty
JAK WYGLĄDA BOX KOBIECY STYL?
Box Kobiecy styl to estetyczne, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog przykładowych atrakcji zawartych w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Osoba obdarowana może zapoznać się z propozycjami i wybrać atrakcję najbardziej odpowiednią dla siebie. Voucher rezerwacyjny upoważnia do realizacji przeżycia. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja jak należy dokonać rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA KOBIECY STYL
Box Kobiecy styl jest aktywny przez 365 dni od daty zakupu. Osoba obdarowana ma zatem pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Atrakcje takie wymagają sprzyjających warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Wręczasz uniwersalny prezent, który na pewno będzie trafiony
  • Umożliwiasz obdarowanej kobiecie samodzielny wybór atrakcji
  • Podarujesz prezent pełen emocji i niezapomnianych przeżyć

Realizacja

Polecamy ten prezent na:

Cena: 259 zł

ktoś kupił ten produkt
287 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009714