Box – Męskie historie

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

CZYM JEST BOX MĘSKIE HISTORIE?

Box MĘSKIE HISTORIE to pakiet starannie wyselekcjonowanych atrakcji z różnych dziedzin, skierowany specjalnie do mężczyzn. Zróżnicowana oferta przeżyć dostępnych w pakiecie sprawia, że każdy mężczyzna znajdzie tutaj coś dla siebie. Jazda gokartem, strzelanie na strzelnicy, a może masaż? Wybierz jedną atrakcję spośród dostępnych w pakiecie i twórz swoje własne męskie historie.

Osoba obdarowana wybiera jedną atrakcję z boxu i rezerwuje termin realizacji. Produkty wchodzące w skład boxu ulegają zmianie i mogą różnić się między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista atrakcji dostępna poniżej.

Opinie (7)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-05-29

Pierwszy raz dostałem prezent w takiej formie i uważam to za wielki plus, że można sobie samemu wybrać, jak i kiedy chce się z niego skorzystać. Zapisałem się na swój pierwszy w życiu masaż i jestem bardzo zadowolony.

2024-03-10

Tata zachwycony wyjściem na strzelnicę w Czechowicach-Dziedzicach. Polecamy.

2024-02-28

Super super

Dodaj Opinię

Box – Męskie historie

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX MĘSKIE HISTORIE?
  • Wymagającemu mężczyźnie, który lubi samodzielnie podejmować decyzje
  • Chłopakowi, który ma różnorodne zainteresowania
  • Osobie, której nie znamy dobrze, aby mieć uniwersalny prezent
JAK WYGLĄDA BOX MĘSKIE HISTORIE?
Box Męskie historie to estetyczne, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog przykładowych atrakcji zawartych w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Osoba obdarowana może zapoznać się z propozycjami i wybrać atrakcję najbardziej odpowiednią dla siebie. Voucher rezerwacyjny upoważnia do realizacji przeżycia. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja jak należy dokonać rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA MĘSKIE HISTORIE
Box Męskie historie jest aktywny przez 365 dni od daty zakupu. Osoba obdarowana ma zatem pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Atrakcje takie wymagają sprzyjających warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Wręczasz prezent, który przyniesie niezapomniane emocje
  • Umożliwiasz przeżycie atrakcji, które na zawsze pozostaną w pamięci
  • Podarujesz upominek, który jest w uniwersalnej formie

Realizacja

Polecamy ten prezent na:

Cena: 139 zł

ktoś kupił ten produkt
100 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009710