Box – Kobiecy świat

(2)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

CZYM JEST BOX KOBIECY ŚWIAT?

Box KOBIECY ŚWIAT to zestaw starannie wyselekcjonowanych atrakcji dla kobiet. Pakiet obejmuje przeżycia tak różne, jak różne są kobiece gusta i upodobania, dzięki czemu każda z pań z łatwością znajdzie w nim coś dla siebie. Odprężający masaż, jazda sportowym samochodem, a może ekstremalne strzelanie? Wybierz jedną atrakcję spośród dostępnych w pakiecie i odkryj kobiecy świat pełen niezapomnianych emocji!

Opinie (2)

2022-11-22

DOstałam prezent od koleżanek z pracy, jeszcze słabo mnie znają i nie wiedziały co kupić, super jest ta opcja ze samemu można wybrać. Dla mnie spoko

2022-11-22

Bardzo fajny pomysł, jeśli nie do końca wiemy czego chciałaby osoba obdarowana. W boxie znajdziemy naprawdę duży wybór atrakcji z których każdy wybierze coś dla siebie. Następnym razem z przyjemnością zakupię taki box.

Dodaj Opinię

Box – Kobiecy świat

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX KOBIECY ŚWIAT?
  • Kobiecie, która jest wymagająca i lubi dokonywać wyboru samodzielnie
  • Osobie, która marzy o chwili dogłębnego relaksu
  • Każdej kobiecie, która ma zróżnicowane potrzeby
JAK WYGLĄDA BOX KOBIECY ŚWIAT?
Box Kobiecy świat to estetyczne, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog przykładowych atrakcji zawartych w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Osoba obdarowana może zapoznać się z propozycjami i wybrać atrakcję najbardziej odpowiednią dla siebie. Voucher rezerwacyjny upoważnia do realizacji przeżycia. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja jak należy dokonać rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA KOBIECY ŚWIAT
Box Kobiecy świat jest aktywny przez 365 dni od daty zakupu. Osoba obdarowana ma zatem pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Atrakcje takie wymagają sprzyjających warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Umożliwiasz spędzenie czasu w niebanalny sposób
  • Ostateczny wybór atrakcji pozostawiasz osobie obdarowanej
  • Wręczasz podarunek w postaci niezapomnianych emocji

Realizacja

Cena: 449 zł

ktoś kupił ten produkt
17 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0009715