Box – Czas we dwoje

(2)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

CZYM JEST BOX CZAS WE DWOJE?

Box CZAS WE DWOJE to pakiet emocjonujących atrakcji i przeżyć, które zrealizujesz wspólnie z bliską osobą. Znajdziesz w nim propozycje z różnych dziedzin, które pozwolą Wam spędzić niezapomniany czas we dwoje. Romantyczna kolacja, lekcja tańca, wieczór w teatrze, a może wspinaczka lub paintball? Wybierzcie jedną atrakcję, która najlepiej odpowiada Waszym potrzebom i wspólnie przeżyjcie niezapomnianą przygodę!

Opinie (2)

2022-08-27

Prezent dla maleństwa na rocznicę ślubu. obdarowani bardzo zadowoleni mają rok na wykorzystanie i wybór dowolnej atrakcji😉

2022-06-10

Szeroki wachlarz atrakcji dla dwojga. My z żoną wybraliśmy floating ale z chęcią pojechalibyśmy jeszcze w parę innych miejsc :)

Dodaj Opinię

Box – Czas we dwoje

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX CZAS WE DWOJE?
  • Rodzicom z okazji rocznicy ślubu
  • Drugiej połówce, aby móc wspólnie spędzić czas
  • Parze, która lubi próbować nowych rzeczy
JAK WYGLĄDA BOX CZAS WE DWOJE?
Box CZAS WE DWOJE to eleganckie, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog przykładowych atrakcji znajdujących się w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Osoby obdarowane mogą zapoznać się z propozycjami i wybrać odpowiadającą im atrakcję. Voucher rezerwacyjny upoważnia do realizacji przeżycia. Na obwolucie boxa znajduje się instrukcja rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA CZAS WE DWOJE
Box CZAS WE DWOJE jest aktywny przez 365 dni od daty zakupu. Zatem obdarowani mają pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Realizacja takich atrakcji jest zależna od pogody. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Wręczysz jeden prezent dla dwóch osób
  • Różnorodność atrakcji pozwoli wybrać tę odpowiadającą potrzebom
  • Podarujesz emocje i wspomnienia

Realizacja

Polecamy ten prezent na:

Cena: 199 zł

19,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0009685