Box – Wspólne chwile

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

CZYM JEST BOX WSPÓLNE CHWILE?

Box Wspólne chwile to starannie wybrany pakiet przeżyć, które możesz dzielić z bliską osobą. Box zawiera zestaw atrakcji, spośród których każda para znajdzie coś dla siebie. Romantyczna kolacja, wspólny masaż, a może skok na bungee lub strzelanie na strzelnicy? To tylko kilka z opcji, jakie kryją się w pudełku. Wybierzcie jedną atrakcję spośród dostępnych w pakiecie i spędźcie niezapomniane wspólne chwile.

Osoby obdarowane wybierają jedną atrakcję z boxu i rezerwują termin realizacji. Produkty wchodzące w skład boxu ulegają zmianie i mogą różnić się między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista atrakcji dostępna poniżej.

Opinie (33)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-06-14

Świetny box z wieloma, różnorodnymi atrakcjami. My wybraliśmy zwiedzanie stadniny koni Klikowa Arabians. Było to niesamowite przeżycie, dowiedzieliśmy się wiele, zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Jest to nietypowa forma na spędzenie randki, ale polecam serdecznie.

2024-06-13

Fajne miejsce, pyszne jedzenie, przemiła obsługa

2024-06-11

Bardzo dobrze wykonany masaż. Sprawne umówienie na wizytę.

Dodaj Opinię

Box – Wspólne chwile

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX WSPÓLNE CHWILE?
  • Parze biorącej ślub
  • Ukochanej z okazji Walentynek
  • Rodzicom lub teściom w ramach świątecznej niespodzianki
JAK WYGLĄDA BOX WSPÓLNE CHWILE?
Box Wspólne chwile to estetyczne, metalowe pudełko, w którym umieszczony jest katalog przykładowych atrakcji zawartych w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Obdarowani prezentem mogą zapoznać się wcześniej z atrakcjami i wybrać przeżycie, które przypadnie im do gustu. Voucher rezerwacyjny upoważnia do realizacji przeżycia. Na voucherze i obwolucie boxa znajduje się krótka instrukcja rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA WSPÓLNE CHWILE
Box Wspólne chwile jest aktywny przez 365 dni od daty zakupu.Obdarowani mają zatem pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Atrakcje takie wymagają sprzyjających warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Wręczasz oryginalny i elegancki prezent
  • Dajesz możliwość spędzenia wspólnych chwil
  • Prezent jest uniwersalny i jednocześnie zachwyci najbardziej wymagające osoby

Realizacja

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 389 zł

ktoś kupił ten produkt
162 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009686