Box – Zapnij pasy

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Obniżka!

CZYM JEST BOX ZAPNIJ PASY?

Box ZAPNIJ PASY to zestaw różnych atrakcji z dziedziny motoryzacji, spośród których sam wybierzesz jedną, którą chcesz zrealizować. Znajdziesz w nim zarówno jazdy sportowymi samochodami na torach wyścigowych, przeprawy quadami po bezdrożach czy wszystkim dobrze znane gokarty. Wybierz jazdę dla siebie, zapnij pasy i przeżyj niezapomniane motoryzacyjne emocje!

Opinie (3)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-18

Wspaniałe i wyjątkowe przeżycie
Polecam

2023-08-29

Super zabawa , jednak zbyt krótko. Zdaję sobie sprawę że zależy od wydanej kwoty. Jednak jazda 15 minut nie pozwala się dobrze rozkręcić

2022-06-29

Jazda KTM to duża frajda. Pamiętajcie tylko że tor w Toruniu nie należy do najdłuższych. 1km dosyć mocnych zakrętów. Prosta na starcie i kolejna po pierwszych 2 zakrętach potem same zawijasy :). Nie poszalejecie z prędkością. Trzeba mieć trochę umiejętności. Jednak adrenalinka jest. Polecam.

Dodaj Opinię

Box – Zapnij pasy

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX ZAPNIJ PASY?
  • Miłośnikowi motoryzacyjnych wyzwań i szybkiej jazdy
  • Osobie wymagającej, która woli sama wybierać podarunki
  • Każdemu, kto uwielbia nowe doświadczenia i kreowanie wspomnień na długie lata
JAK WYGLĄDA BOX ZAPNIJ PASY?
Box Zapnij Pasy to metalowe, ozdobne opakowanie zawierające kartę rezerwacyjną oraz katalog przykładowych atrakcji znajdujących się w pakiecie. Osoba obdarowana może zapoznać się z listą dostępnych opcji i postawić na atrakcję najbardziej dopasowaną do swoich aktualnych marzeń. Karta rezerwacyjna upoważnia do realizacji wybranego przeżycia i należy zabrać ją ze sobą na miejsce realizacji. Na produkcie znajduje się krótka informacja z instrukcją dotyczącą dokonania rezerwacji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA ZAPNIJ PASY
Box Zapnij Pasy jest aktywny przez 365 dni od dnia zakupu. Obdarowany ma zatem cały rok na realizację wybranej atrakcji. Należy zwrócić uwagę na jazdy sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w trakcie roku. Zazwyczaj jest to sezon wiosenno-letni, rzadziej zimowy. Realizacje takich atrakcji wymagają odpowiednich warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Oczywiście! Bo spełniasz marzenia każdego fana motoryzacji.
  • Z pewnością! Gdyż wspomnienia z realizacji pozostaną pamiątką na długie miesiące, a nawet lata.
  • Tak! Bo nie narzucasz ani konkretnej atrakcji do zrealizowania, ani terminu. O wszystkim zadecyduje obdarowany!

Realizacja

Polecamy ten prezent na:

-15% 299 zł Cena: 254,15 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 254,15
ktoś kupił ten produkt
47 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0009682