Box – Męski świat

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Obniżka!

CZYM JEST BOX MĘSKI ŚWIAT?

Box Męski Świat to zestaw starannie wyselekcjonowanych atrakcji, wśród których każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Pakiet kryje w sobie szeroki wachlarz aktywności z różnych dziedzin. Do Ciebie należy decyzja, którą z nich zrealizujesz. Ekstremalne strzelanie, jazda za kierownicą sportowego samochodu, a może lot szybowcem? Wybierz jedną z atrakcji i odkryj męski świat niezapomnianych emocji!

Osoba obdarowana wybiera jedną atrakcję z boxu i rezerwuje termin realizacji. Produkty wchodzące w skład boxu ulegają zmianie i mogą różnić się między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista atrakcji dostępna poniżej.

Opinie (9)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-11-05

Dobra zabawa pod opieką profesjonalistów

2023-10-18

Box otrzymałem jako prezent na 40-te urodziny. Bardzo duży wybór atrakcji - każdy facet znajdzie coś dla siebie (ja skorzystałem z lotu szybowcem). Zdecydowanie polecam!

2023-08-23

Super lot, profesjonalna obsługa :-) polecam

Dodaj Opinię

Box – Męski świat

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX MĘSKI ŚWIAT?
  • Mężczyźnie, który jest wymagający i woli samodzielnie dokonywać wyboru
  • Koledze, który uwielbia różnorodne sportowe aktywności
  • Osobie, która ma długą listę marzeń do zrealizowania
JAK WYGLĄDA BOX MĘSKI ŚWIAT?
Box Męski świat to estetyczne, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog przykładowych atrakcji zawartych w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Osoba obdarowana może zapoznać się z propozycjami i wybrać atrakcję najbardziej odpowiednią dla siebie. Voucher rezerwacyjny upoważnia do realizacji przeżycia. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja jak należy dokonać rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA MĘSKI ŚWIAT
Box Męski świat jest aktywny przez 365 dni od daty zakupu. Osoba obdarowana ma zatem pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Atrakcje takie wymagają sprzyjających warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Umożliwiasz przeżycie niezapomnianych atrakcji, które na zawsze pozostaną w pamięci
  • Stwarzasz okazję do poznania nowych aktywności i rozwoju umiejętności
  • Wręczasz prezent, który jest w formie emocji i wrażeń

Realizacja

Polecamy ten prezent na:

-15% 449 zł Cena: 381,65 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449 zł
ktoś kupił ten produkt
81 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009712