Box – Zawsze razem

(0)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

CZYM JEST BOX ZAWSZE RAZEM?

Box Zawsze razem to starannie wyselekcjonowany pakiet atrakcji do zrealizowania z bliską osobą. Szeroka różnorodność przeżyć dostępnych w pakiecie sprawia, że każda para z łatwością wybierze coś dla siebie. Odprężający masaż, emocjonujący lot widokowy, a może coś bardziej ekstremalnego? Najważniejsze, że zawsze razem! Wybierzcie jedno z przeżyć dostępnych w pakiecie i spędźcie niezapomniane chwile we dwoje.

Opinie (0)

Dodaj Opinię

Box – Zawsze razem

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX ZAWSZE RAZEM?
  • Parze, która nie lubi się nudzić
  • Żonie z okazji Waszej rocznicy ślubu
  • Narzeczonym, aby mogli przeżyć niezapomnianą przygodę
JAK WYGLĄDA BOX ZAWSZE RAZEM?
Box Zawsze razem to stylowe, metalowe pudełko, w którym umieszczony jest katalog przykładowych atrakcji zawartych w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Osoby obdarowane prezentem same zdecydują, jakie marzenie spełnią. Voucher rezerwacyjny upoważnia do realizacji przeżycia. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja, jak należy dokonać rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym obowiązkowo należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA ZAWSZE RAZEM
Box Zawsze razem jest aktywny przez 365 dni od dnia zakupu. Zatem obdarowani mają pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Podczas wyboru atrakcji, należy zwrócić uwagę na sezonowość niektórych atrakcji. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Dajesz możliwość wyboru przeżycia
  • Wręczasz wykonany z ogromną dbałością podarunek
  • Box zaskoczy każdą parę

Realizacja

Polecamy ten prezent na:

Cena: 599 zł

59,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0009687