Box – Kobiece pasje

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Obniżka!

CZYM JEST BOX KOBIECE PASJE?

Box KOBIECE PASJE to pakiet emocjonujących przeżyć stworzony specjalnie dla kobiet. Znajdziesz w nim szeroki wachlarz atrakcji z różnych dziedzin, w tym m.in. relaksujące masaże, degustację win czy pełen adrenaliny dream jump. Dzięki bogatej różnorodności oferty, box stwarza nieograniczone możliwości spełniania marzeń. Wybierz jedną z atrakcji dostępnych w pakiecie i realizuj swoje kobiece pasje!

Osoba obdarowana wybiera jedną atrakcję z boxu i rezerwuje termin realizacji. Produkty wchodzące w skład boxu ulegają zmianie i mogą różnić się między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista atrakcji dostępna poniżej.

Opinie (41)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-02-29

Bardzo przyjemny i relaksujący masaż, polecam

2024-02-28

produkt oceniam bardzo wysoko, zabieg profesjonalnie wykonany, przyjemna atmosfera, dobre samopoczucie , poczucie dbałości o jakość wykonania usługi, prezent marzeń to doskonała forma podarunku, polecam każdemu

2024-02-22

Super prezent!

Dodaj Opinię

Box – Kobiece pasje

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX KOBIECE PASJE?
  • Kobiecie, która ucieszy się z możliwości samodzielnego wyboru prezentu
  • Znajomej, której nie znasz dobrze, a chcesz podarować jej niebanalny upominek
  • Bliskiej osobie, która ma wiele różnorodnych zainteresowań
JAK WYGLĄDA BOX KOBIECE PASJE?
Box Kobiece pasje to estetyczne, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog przykładowych atrakcji zawartych w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Osoba obdarowana może zapoznać się z propozycjami i wybrać atrakcję najbardziej odpowiednią dla siebie. Voucher rezerwacyjny upoważnia do realizacji przeżycia. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja jak należy dokonać rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA KOBIECE PASJE
Box Kobiece pasje jest aktywny przez 365 dni od daty zakupu. Osoba obdarowana ma zatem pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Atrakcje takie wymagają sprzyjających warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Umożliwiasz rozwój pasji bliskiej kobiety
  • Wręczasz niebanalny prezent pełen emocji
  • Wybór atrakcji pozostawiasz osobie obdarowanej

Realizacja

-15% 149 zł Cena: 126,65 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 126,65
ktoś kupił ten produkt
363 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009713