Lot Awionetką dla dwojga w Łodzi

3541

Świat widziany z perspektywy kilkuset metrów nad ziemią, zawsze robi ogromne wrażenie. Lot widokowy awionetką, to idealna okazja, aby zobaczyć swoją okolicę właśnie z takiej perspektywy. Zamów lot widokowy w Łodzi i przeżyjcie te wyjątkowe chwile we dwoje. Prezent w postaci lotu awionetką to strzał w dziesiątkę dla Młodej Pary. Po przyjeździe na lotnisko, doświadczony pilot, który odbędzie z Wami lot, zapozna Was ze statkiem lotniczym oraz przybliży zasady bezpieczeństwa i wszelkie procedury przedodlotowe. Po szkoleniu wzniesiecie się na pułap widokowy, aby podziwiać Łódź i jej okolice. Jeśli będzie taka możliwość, lot może odbyć się nad miejscem Waszego zamieszkania, abyście mogli zobaczyć swoje okolice z zupełnie innej perspektywy niż na co dzień. Obowiązkowo na pokład weźcie ze sobą aparat i kamerę, aby upamiętnić te wyjątkowe przeżycie, które na pewno na długo zostanie w Waszej pamięci.

Prezent zawiera:

 • Kurs zapoznawczy z przelotem samolotem nad Łodzią i okolicami.
 • Rodzaj samolotu: Cessna, Piper, Tecnam w zależności od dostępności
 • Trasa: dokładna trasa jest zmienna zależnie od dostępności przestrzeni powietrznej. Lot odbywa się nad miastem Łódź i okolicami. Uwzględnimy też Wasze indywidualne życzenia (np. obserwowanie własnego miejsca zamieszkania). Ograniczenia trasy mogą jednak wynikać z przepisów lotniczych, ponieważ latamy w obszarze międzynarodowego lotniska kontrolowanego.

   

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko międzynarodowe Łódź - Lublinek.

 • Czas trwania

  do 20 minut w powietrzu.

 • Pogoda

  Złe warunki atmosferyczne (poniżej minimów dla samolotu lub lotniska) mogą uniemożliwić realizację lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na lotnisku mogą przebywać osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny i/lub kamerę.

 • Wymagania

  Maksymalna waga uczestników to 255 kg - przy trzech osobach biorących udział w locie, maksymalny wzrost - 190cm, wiek – minimum 6 lat (niepełnoletni, za zgodą lub pod opieką pełnoletnich opiekunów)

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy realizowany od kwietnia do końca września. Rezerwacje przyjmowane z 7-dniowym wyprzedzeniem.

#Adam

Żona zachwycona z prezentu :) Niezapomniane widoki i spora dawka adrenaliny polecam dla wszystkich par! Wspaniała przygoda!!:)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product