Jazda OFF ROAD 4x4 – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

OFF ROAD trwa 45 minut: 30 minut jazdy i 15 minut teorii.

Lokalizacja

Moto Park Kraków, ul. Rzepakowa 4R, Kraków

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizowane są przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Swobodny, sportowy, taki, który można zabrudzić. Kryte obuwie.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Kraków

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Jazda OFF ROAD 4x4 na terenie specjalnego toru offroadowego Moto Parku w Krakowie. Jazda w roli kierowcy trwa 30 minut i poprzedzona jest 15-minutowym szkoleniem teoretycznym. Uczestnik zajmie miejsce kierowcy w samochodzie terenowym Suzuki Samurai.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Przyjacielowi, który chciałby spróbować swoich sił w jeździe terenowej
  • Bliskiej osobie, która lubi jeździć po bezdrożach
  • Mężczyźnie, który pasjonuje się motoryzacją

Jazda OFF ROAD 4x4

Jazda OFF ROAD 4x4 to motoryzacyjne wyzwanie, które zaskoczy pozytywnie nawet najbardziej doświadczonego kierowcę. Jazda realizowana jest za kierownicą samochodu terenowego Suzuki Samurai, który doskonale radzi sobie w trudnych warunkach, pozwalając poczuć pełną satysfakcję z pokonywania różnych przeszkód terenu. Przejażdżka odbywa się na specjalnie zagospodarowanym torze offroadowym, a przed jej rozpoczęciem zaplanowany jest 15-minutowy wykład teoretyczny, podczas którego instruktor przekaże uczestnikowi podstawy jazdy w terenie. Jazda za kierownicą samochodu terenowego odbywa się w towarzystwie instruktora, który zajmuje miejsce pasażera i trwa 30 minut.

Trasa przejazdu

Jazda OFF ROAD realizowana jest na terenie Moto Parku Kraków na specjalnym torze. Trasa toru offroadowego obfituje w strome zjazdy i podjazdy, rowy, koleiny oraz piaszczyste i błotniste odcinki, których pokonywanie dostarczy sporych trudności, które to właśnie sprawiają największą radość z jazdy w terenie. Moto Park Kraków to jedyny Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy na Małopolsce, który kieruje swoją ofertę do wszystkich miłośników motoryzacji. Obiekt dysponuje bogatą i nowoczesną infrastrukturą, dzięki której na miejscu można odbyć jazdę i szkolenie różnymi pojazdami – samochodami sportowymi, rajdowymi, z napędem na cztery koła i motocyklami. Moto Park Kraków to miejsce stworzone z myślą o nauce bezpiecznej jazdy.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany. Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest spełnieniem marzeń każdego miłośnika motoryzacji
  • Pozwala przeżyć fantastyczną przygodę, która na długo zapisze się w pamięci
  • To okazja, by poczuć prawdziwy smak adrenaliny za kierownicą auta terenowego

Realizacja

Polecamy ten prezent na: