Skok ze Spadochronem w Poznaniu

Skok ze spadochronem w tandemie realizowany jest na lotnisku w  Kobylnicy (10 km od Poznania) lub Bednary (decyduje instruktor). Skok odbywa się z wysokości około 4000 m w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom Poznania i okolic, którzy uwielbiają adrenalinę
 • Osobie, która jest miłośnikiem ekstremalnych przeżyć
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało

Atrakcja

Po przybyciu na teren lądowiska uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu, podczas którego poznaje wszelkie zasady bezpieczeństwa, odpowiednią pozycję lotu i lądowania, a także otrzymuje niezbędny sprzęt. Następnie na pokładzie awionetki grupa uczestników wznosi się na wysokość około 4000 metrów. Na tym pułapie każdy uczestnik wraz z instruktorem opuszcza samolot skacząc w otwartą przestrzeń. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund. Na wysokości około 1700 metrów instruktor otwiera spadochron główny. Etap szybowania z otwartą czaszą spadochrony trwa około 8-10 minut. Lądowanie jest bardzo miękkie,  ponieważ wszelkie czynności wykonuje instruktor.

Przebieg atrakcji

 • Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 • Lot awionetką (ok 15 minut)
 • Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości około 4000 m)
 • Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 • Bezpieczne lądowanie
 • Otrzymanie pamiątkowego Certyfikatu 

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych. Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Niepowtarzalna okazja do spełnienia marzeń
 • Skok ze spadochronem to niezwykle oryginalny prezent
 • Możliwość podarowania adrenaliny w formie gotowego prezentu
 • Stwarzasz możliwość podziwiania krajobrazu z niecodziennej perspektywy 
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.8/5

Filmowanie i zdjęcia

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 58 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Kobylnica (ok 10 km. od Poznania) lub Bednary - decyduje instruktor

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Skok to 50 sekund wolnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 100 kg, minimalny wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania to choroby serca, niewydolność układu oddechowego lub epilepsje. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substacji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Przed skokiem należy podpisać oświadczenie o stanie zdrowia. Prezent dostępny od 10 roku życia - wymagana jest obecność obojga rodziców lub zgoda potwierdzona notarialnie.

#Renata

Uczucie zdecydowanie wyjątkowe. Trudno je porównać do czegokolwiek... aż chciałabym to powtórzyć. Niestety cena jest dość wysoka jak na Polskie warunki...

#Ania

Skok to niesamowite uczucie, które trzeba przeżyć. Było to jedno z moich marzeń, a w końcu mogę je odhaczyć z listy :). Polecam marzycielom i marzycielkom ;)!!!!

#Grzegorz

Krótko, bo każdy jest w temacie, polecam :)!!!

#Natalia

Bardzo mi się podobało. Spełniłam jedno z marzeń :). Mega emocje! realizacja również na +

#Karolina

Witam. Zakupiłam u Państwa skok bez filmowania. Otrzymałam voucher i mam pytanie, czy mogę teraz dokupić samo filmowanie? Czy w tym momencie jest już za późno?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak jest jeszcze możliwość dokupienia vouchera. Proszę zgłosić się na naszą infolinię lub mailowo z numerem rezerwacji przed zgłoszeniem terminu na realizację. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Maja

Witam chciałabym się dowiedzieć jaka była by cena z nagraniem przebiegu lotu :) z góry dziekuje

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Skok se spadochronem w Poznaniu to koszt 699,- , dodatkowo istnieje możliwość wykupienia Filmu HD z ręki oddzielnego skoczka + zdjęcia - to dodatkowy koszt 280,- także pełen pakiet to cena 699+280= 979,- Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności