Skok ze spadochronem – Poznań

3561

Skok ze spadochronem w tandemie realizowany jest na lotnisku w  Kobylnicy (10 km od Poznania) lub Bednary (decyduje instruktor). Skok odbywa się z wysokości około 4000 m w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom Poznania i okolic, którzy uwielbiają adrenalinę
 • Osobie, która jest miłośnikiem ekstremalnych przeżyć
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało

Skok ze spadochronem

Po przybyciu na teren lądowiska uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu, podczas którego poznaje wszelkie zasady bezpieczeństwa, odpowiednią pozycję lotu i lądowania, a także otrzymuje niezbędny sprzęt. Następnie na pokładzie awionetki grupa uczestników wznosi się na wysokość około 4000 metrów. Na tym pułapie każdy uczestnik wraz z instruktorem opuszcza samolot skacząc w otwartą przestrzeń. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund. Na wysokości około 1700 metrów instruktor otwiera spadochron główny. Etap szybowania z otwartą czaszą spadochrony trwa około 8-10 minut. Lądowanie jest bardzo miękkie, ponieważ wszelkie czynności wykonuje instruktor.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot samolotem turbinowym (ok 10 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości około 4000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Otrzymanie pamiątkowego Certyfikatu 

Widoki

W czasie skoku będzie można podziwiać panoramę Poznania, a także malownicze jeziora, pola, lasy, łąki i zabudowania okolicznych miejscowości.

Filmowanie skoku

Istnieje możliwość dokupienia opcji filmowania skoku na miejscu realizacji.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • jest okazją do spełnienia marzeń
 • stwarza możliwość podziwiania okolicy z niecodziennej perspektywy 
 • dostarcza niezapomnianych emocji
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 62 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Kobylnica lub Bednary (decyduje instruktor)

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok. 2 godzin. Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 100 kg, minimalny wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny od 10 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców/opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Przed skokiem uczestnik musi podpisać oświadczenie o stanie zdrowia.

#Renata

Uczucie zdecydowanie wyjątkowe. Trudno je porównać do czegokolwiek... aż chciałabym to powtórzyć. Niestety cena jest dość wysoka jak na Polskie warunki...

#Ania

Skok to niesamowite uczucie, które trzeba przeżyć. Było to jedno z moich marzeń, a w końcu mogę je odhaczyć z listy :). Polecam marzycielom i marzycielkom ;)!!!!

#Grzegorz

Krótko, bo każdy jest w temacie, polecam :)!!!

#Natalia

Bardzo mi się podobało. Spełniłam jedno z marzeń :). Mega emocje! realizacja również na +

#Hanna

witam, czy skoczek jest ubezpieczony ? jeżeli tak to na jakich warunkach ? jaka polisa ? pozdrawiam Hanna

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam serdecznie, voucher nie obejmuje ubezpieczenia. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Karolina

Witam. Zakupiłam u Państwa skok bez filmowania. Otrzymałam voucher i mam pytanie, czy mogę teraz dokupić samo filmowanie? Czy w tym momencie jest już za późno?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak jest jeszcze możliwość dokupienia vouchera. Proszę zgłosić się na naszą infolinię lub mailowo z numerem rezerwacji przed zgłoszeniem terminu na realizację. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Maja

Witam chciałabym się dowiedzieć jaka była by cena z nagraniem przebiegu lotu :) z góry dziekuje

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Skok se spadochronem w Poznaniu to koszt 699,- , dodatkowo istnieje możliwość wykupienia Filmu HD z ręki oddzielnego skoczka + zdjęcia - to dodatkowy koszt 280,- także pełen pakiet to cena 699+280= 979,- Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product