Jazda OFF ROAD zimowy 4x4 - Warszawa (Góra Kalwaria)

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

30 minut

Lokalizacja

Tor motocrosowy – Góra Kalwaria, trakt Pułaskiego

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować przejazd. Istnieje możliwość zaproszenia jednej osoby towarzyszącej do auta. Osoba towarzysząca zajmuje miejsce na tylnej kanapie.

Obowiązujący strój

Ubiór wygodny, niekrępujący ruchów, buty sportowe zakrywające całą stopę. Zalecamy realizację w ubraniach, które można zabrudzić.

Wymagania

Wymagane prawo jazdy kategorii B ważne na terenie Polski. Bezwzględny zakaz realizacji usługi pod wpływam alkoholu i / lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Przed realizacją konieczne podpisanie regulaminu wykonawcy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD zimowy 4x4 - Warszawa (Góra Kalwaria)

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Zimowa jazda Off Road 4x4 po specjalnie przygotowanym torze w okolicy Warszawy. Do dyspozycji uczestników dostępne są dwa auta: Nissan Patrol i Toyota Land Cruiser. W zależności od wybranej opcji przejazd trwa 30, 60 lub 90 minut.

Komu podarować zimową jazdę OFF ROAD?

  • każdemu, kto uwielbia przejażdżki w terenie,
  • osobie, której spodobał się OFF ROAD w sezonie wiosenno-letnim,
  • bratu kochającemu przygody,
  • przyjaciółce, która kocha wyzwania.

Jazda OFF ROAD zimowy 4x4

Zimowa przejażdżka za kierownicą auta terenowego odbywa się na specjalnym torze przystosowanym do tego typu aktywności. To zamknięty obiekt pełniący na co dzień funkcję toru motocrossowego. Jazda OFF ROAD w okolicach Warszawy rozpocznie się 20-minutowym szkoleniem pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Jego zadaniem będzie zapoznanie uczestnika z obsługą auta oraz trasą toru. Szkolenie nie wlicza się w czas jazdy. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą pasażera, który zajmie miejsce na tylnej kanapie. 

Sezon zimowy nie jest okresem, w którym zamierają aktywności terenowe. Wręcz przeciwnie! Śnieg i zaspy dostarczają kierowcom równie dużo frajdy, co błoto i piach. Nissan Patrol i Toyota Land Cruiser, którymi organizowane są przejażdżki, doskonale radzą sobie w trudnych, zimowych warunkach. 

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • podarujesz możliwość przeżycia niezwykłej, zimowej przygody,
  • to okazja do zdobycia nowych, motoryzacyjnych doświadczeń,
  • spełnisz marzenie każdego miłośnika motoryzacji.

Realizacja

Polecamy ten prezent na: