Jazda OFF ROAD 4x4 – Olsztyn

3401

Jazda OFF ROAD na leśnych bezdrożach w okolicach Olsztyna trwa 1 lub 2 godziny i realizowana jest za kierownicą Nissana Patrol i Mercedesa G.

Komu podarować jazdę?

 • Przyjacielowi z Olsztyna, który interesuje się motoryzacją
 • Mężczyźnie, który chce spróbować swoich sił za kierownicą terenówki
 • Każdej osobie, która lubi aktywnie spędzać wolny czas

Atrakcja

Jazdy odbywają się w miejscowości Butryny (około 20 km od Olsztyna). Przed przystąpieniem do jazdy, instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie i zapozna z budową samochodu. W zależności od wybranej opcji, jazda za kierownicą trwa 1 lub 2 godziny. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek 12 lat). 

Trasa

Na leśnych drogach nie brakuje grząskiego gruntu, który zapewni dużo frajdy zaawansowanym jaki i początkującym miłośnikom jazdy w terenie. Strome podjazdy i zjazdy prosto w błotne bajora to tylko jedne z wielu przeszkód czekających na trasie pod Olsztynem.

Samochody

Mercedes Klasy G – Niezawodne modele samochodu osobowo-terenowego, produkowanego bez większych zmian od 1979 roku. Mercedesa wyróżnia solidna konstrukcja oraz umiejętność połączenia komfortu podróżowania ze zdolnościami terenowymi. Jedna z wersji Mercedesa jest eksploatowana przez Polskie Wojska Lądowe, Żandarmerie Wojskową oraz Biuro Ochrony Rządu.

Nissan Patrol
– Nissan Patrol to japońskiej produkcji terenowy model samochodu, produkowany od 1951 roku. Samochód ten uznawany jest za najbardziej niezawodny wśród terenówek. Model Y61 zaczął być produkowany w 1997 roku. Wykorzystywany do jazdy OFF ROAD aut wyposażone jest w niezbędne akcesoria, tj. wyciągarki, liny, podnośniki, pasy, łopaty, itp.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Stwarzasz możliwość prowadzenia samochodu terenowego pod okiem instruktora
 • Możesz zabrać ze sobą bliską osobę i wspólnie spędzić czas w oryginalny sposób.
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Butryny 100 (ok. 20 km od Olsztyna)

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli w sezonie wiosenno-letnim oraz od poniedziałku do piątku w okresie jesienno-zimowym.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Nissan Patrol i Mercedes klasy G.

#Darek

Już od dawna marzyłem o takim mocnym starciu z błotem i ciężkim terenem było naprawdę super polecam !!

#Agata

Szanowni Państwo, mam pytanie odnośnie vouchera na jazdę. Czy może być on wydrukowany w jakiś specjalny sposób, tj z imieniem lub z życzeniami, z jakimś napisem? Agata Peglau

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam serdecznie, na voucherze jest miejsce na imię i nazwisko osoby obdarowanej oraz życzenia - przy zamówieniu wystarczy wpisać ich tekst. Oprócz tego można zamówić dodatkowo ładne, ozdobne pudełko za 10 zł. Zdjęcia powyższych produktów są dostępne pod adresem: https://prezentmarzen.com/jak-wyglada/. Pozdrawiam, Nina Seroka

Social Media
Płatności
product