Jazda OFF ROAD 4x4 – Katowice (Sosnowiec k. Katowic)

(6)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godz

Lokalizacja

ul. Kujawska 14, Sosnowiec (ok. 15 km od Katowic)

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Land Rover Discovery i Suzuki Samurai

2021-03-31

Świetny pomysł na prezent

Jazda off road to świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu wolnego, mąż był zachwycony gdy próbował swoich sił za kierownicą!

2021-03-30

Jazda off road

Byłam razem z mężem bo kupiłam mu ten voucher na urodziny. Dawno nie widziałam go tak uśmiechniętego i rozbawionego. Duża frajda oraz jeszcze większa dawka adrenaliny. Jazda autem 4x4 to coś niezapomnianego

2020-07-08

W końcu można jeździć

Trochę czekałem na tę jazdę ale w końcu można. Umówiliśmy się w dobrym dojazdowo miejscu. Żona mogła jechać ze mną, więc była to tez atrakcja dla niej. Polecam taką rozrywkę.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda OFF ROAD realizowana w miejscu byłej kopalni piasku w Sosnowcu, ok. 15 km od Katowic. Atrakcja trwa 1 lub 2 godziny i odbywa się w towarzystwie instruktora i opcjonalnie – osoby towarzyszącej.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Mężczyźnie z Katowic, który interesuje się motoryzacją
  • Przyjacielowi, który chce spróbować swoich sił za kierownicą terenówki
  • Każdej osobie, która lubi aktywnie spędzać wolny czas

Atrakcja

Jazda trwa w zależności od opcji 1 lub 2 godziny i poprzedzona jest szkoleniem. Jazdy odbywają się w okolicach Katowic (10 km w kierunku Sosnowca). Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek pasażera to 12 lat). Podczas całej atrakcji do dyspozycji kierowcy będzie instruktor, który udziela cennych rad i wskazówek. Jazda realizowana jest za kierownicą Land Rovera Discovery lub Suzuki Samurai.

Trasa przejazdu

Była kopalnia piasku będzie miejscem zmagań z ciężkim terenem przy pomocy terenowych aut. Stopień trudności jak w większości przypadków wyznaczać będzie pogoda. Przejazd przez tereny podmokłe i błotne grzęzawiska często zmusza do użycia wyciągarki linowej. Oprócz licznych przeszkód tj. strome zjazdy i podjazdy, błotniste łąki itp. OFF ROAD w okolicach Katowic to także elementy przeprawy wodnej.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
  • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
  • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  1 godz

Cena: 395 zł