Jazda OFF ROAD 4x4 – Sosnowiec

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

ul. Kujawska 14, Sosnowiec

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizowane są przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera to 12 lat.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Jazdy realizowane są samochodami Land Rover Discovery i Suzuki Samurai.

Opinie (4)

2021-04-22

najlepsza atrakcja, na jakiej byłem, polecam

2021-04-08

Super prezent dla kogoś kto potrzebuje dużej dawki adrenaliny. Super atrakcja, niezapomniane przeżycie. Idealny pomysl na prezent urodzinowy!

2021-03-29

Ogromna adrenalina za kierownica mozna poczuc wiatr we wlosach. bylem zadowolony z prezentu.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Sosnowiec

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda w roli kierowcy samochodu terenowego w Sosnowcu. Przejażdżka trwa do wyboru 1 lub 2 godziny i realizowana jest w towarzystwie doświadczonego instruktora. Przed jazdą odbywa się krótkie szkolenie.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Osobie, która pasjonuje się motoryzacją
  • Przyjacielowi ze Śląska, jako oryginalny prezent okazji urodzin
  • Każdemu, kto lubi adrenalinę za kierownicą

Jazda OFF ROAD 4x4

Jazda OFF ROAD 4x4 to motoryzacyjne wyzwanie, które dostarcza sporej dawki adrenaliny. Osoba obdarowana zmierzy się z pełnym przeszkód terenem w towarzystwie doświadczonego instruktora, który udzielać będzie wskazówek z fotela pasażera. Przed jazdą odbywa się krótkie szkolenie z budowy i obsługi pojazdu oraz jazdy terenowej. Przejażdżka w roli kierowcy samochodu terenowego to okazja, by przekonać się, jak wielką radość sprawia jazda w wymagających warunkach. Uczucie satysfakcji towarzyszące pokonaniu każdej przeszkody to świetna motywacja, by zmierzyć się z każdą kolejną, jeszcze trudniejszą. Uczestnik zrealizuje przejażdżkę za kierownicą Land Rovera Discovery lub Suzuki Samurai. Jazda OFF ROAD trwa do wyboru 1 lub 2 godziny.

Trasa przejazdu

Jazda OFF ROAD realizowana jest w miejscu byłej kopalni piasku. Zmagania w tym terenie mogą mieć wyjątkowo trudny, a zarazem jeszcze bardziej emocjonujący charakter. Stopień trudności dobierany jest indywidualnie, a na jego wysokość wpływ ma również pogoda. Na trasie występują liczne przeszkody naturalne: strome zjazdy i podjazdy, błotniste łąki oraz podmokłe i błotne grzęzawiska, które często zmuszają do użycia wyciągarki linowej.

Bezpieczeństwo

Wyjazd w teren poprzedzony jest krótkim szkoleniem zapoznawczym z instruktorem. W jego ramach instruktor opowie o samochodzie oraz wykorzystaniu jego potencjału w jeździe terenowej. Przedstawi także obowiązujące podczas przejażdżki zasady bezpieczeństwa, nad których zachowaniem dodatkowo czuwać będzie z miejsca pasażera. Auta wykorzystywane do jazdy są w doskonałym stanie technicznym, a ich specyfikacja pozwala bez trudu sprostać wymagającym przeszkodom w terenie. Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Zachwyci każdego miłośnika motoryzacji
  • Pozwoli przeżyć nietuzinkową i niezapomnianą przygodę
  • Może zapoczątkować nową pasję do jazdy terenowej
Czytaj więcej

Realizacja

Hurtownia Adrenaliny (Sahara Rally)

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent dla:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny