Jazda OFF ROAD 4x4 – Kroczyce

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Realizacja może odbywać się m.in. w takich lokalizacjach jak - Zawiercie / Kroczyce / Ogrodzieniec / Żarki / Częstochowa (Wyżyna Częstochowska). Dokładne miejsce ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizowane są w każdy dzień tygodnia w godzinach 9-18, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zabrać dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsce pasażera.

Obowiązujący strój

Wygodny ubiór, który można zabrudzić. Obuwie przystosowane do prowadzenia pojazdu – najlepiej sportowe.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Wymagane prawo jazdy kat. B. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Jazda odbywa się autem Land Rover Defender 110.

Opinie (4)

2022-06-18

Fantastyczna zabawa dla każdego, również dla osób, które nigdy nie jeździły w terenie. Niesamowite i niezapomniane wrażenia, również dla pasażerów. Świetna lokalizacja i miła atmosfera. Cena bardzo przystępna, powiedziałabym, że nawet zaskakująco niska. Polecam każdemu. To pomysł na idealny prezent! :-)

2021-04-12

To idealny prezent dla fana wyzwań. Jazda off road otrzymałem na gwizdkę. Niedawno miałem możliwość zrealizowania prezentu. Super przygoda, a trasa dostosowana była do moich umiejętności. Super pomysł na prezent

2021-04-08

Super prezent dla kogoś kto potrzebuje dużej dawki adrenaliny. Super atrakcja, niezapomniane przeżycie. Idealny pomysl na prezent urodzinowy!

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Kroczyce

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda OFF ROAD 4x4 realizowana w wymagającym terenie autem Land Rover Defender 110. Realizacja może odbywać się m.in. w takich lokalizacjach jak - Zawiercie / Kroczyce / Ogrodzieniec / Żarki / Częstochowa (Wyżyna Częstochowska). Dokładne miejsce ustalane jest na etapie rezerwacji. Osoba obdarowana zajmie miejsce kierowcy, a podczas jazdy poza instruktorem w przejażdżce mogą uczestniczyć dodatkowo 2 osoby towarzyszące.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Miłośnikowi motoryzacji, który chętnie spróbuje swoich sił w jeździe terenowej
  • Osobie, która uwielbia OFF ROAD i chętnie przetestuje nową trasę
  • Każdemu, kto lubi ciekawe wyzwania i adrenalinę

Jazda OFF ROAD 4x4

Jeśli masz ochotę zjechać z asfaltu i spróbować swoich sił w terenie – w pięknych okolicznościach jurajskiej przyrody – mamy coś dla Ciebie! Potrzebujesz samochodu z napędem na 4 koła – mamy dla Ciebie legendę motoryzacji – Land Rover Defender 110. Nigdy nie jeździłeś bezdrożami? Pod opieką instruktora lub instruktorki poznasz podstawy prowadzenia pojazdu terenowego. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy trasę biegnącą po szosach, szutrach, błocie i piasku, a przy tym oferujemy niespotykane widoki Wyżyny Częstochowskiej i niezapomniane wrażenia. Do wyboru jazda 1- lub 2-godzinna.
Możesz ze sobą zabrać maksymalnie 2 osoby – pamiętaj, żeby jedna była fotografem, a druga operatorem kamery. Nie będzie drugiego pierwszego razu!

Trasa przejazdu

Jazda realizowana jest w zróżnicowanym terenie, którego poziom trudności zostanie dostosowany do indywidualnych umiejętności. Trasa przejazdu biegnie po szosach, szutrach, błocie i piasku, a jej pokonywaniu towarzyszą niespotykane widoki Wyżyny Częstochowskiej. Uczestnik zmierzy się z licznymi przeszkodami natury – stromymi zjazdami i podjazdami oraz piaszczystymi i błotnistymi odcinkami, które stanowią wyzwanie dla nawet najbardziej doświadczonego kierowcy. Przejażdżka to okazja do zwiedzenia Jury z innej perspektywy. Emocjonująca jazda po bezdrożach połączona z pięknem i bogactwem jurajskiej przyrody dostarczy niezapomnianych wrażeń. Jazda Off Road oferuje wiele możliwości – mamy tu skałki, ostańce, zamki warowne na Szlaku Orlich Gniazd i wiele innych atrakcji.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody terenowe są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala sprawdzić się w roli kierowcy auta terenowego
  • Jest okazją do podziwiania malowniczych widoków
  • Dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji

Polecamy ten prezent dla: