Jazda OFF ROAD 4x4 – Kroczyce

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Start odbywa się na terenie Kroczyc/Zawiercia. Dokładne miejsce ustalane jest na etapie rezerwacji. Trasa wiedzie przez Kroczyce-Ogrodzieniec.

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizowane są w każdy dzień tygodnia w godzinach 9-18.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zabrać dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsce pasażera.

Obowiązujący strój

Wygodny ubiór, który można zabrudzić. Obuwie przystosowane do prowadzenia pojazdu – najlepiej sportowe.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Wymagane prawo jazdy kat. B. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Jazda odbywa się autem Land Rover Defender 110.

2021-04-12

Off road

To idealny prezent dla fana wyzwań. Jazda off road otrzymałem na gwizdkę. Niedawno miałem możliwość zrealizowania prezentu. Super przygoda, a trasa dostosowana była do moich umiejętności. Super pomysł na prezent

2021-04-08

Polecam!

Super prezent dla kogoś kto potrzebuje dużej dawki adrenaliny. Super atrakcja, niezapomniane przeżycie. Idealny pomysl na prezent urodzinowy!

2020-08-31

off-road

Mega sprawa!! Polecam!! Idealny prezent dla każdego fana motoryzacji i czterech terenowych kółek. OFF-Road w Kroczycach to super prezent dla kazdego mężczyzny!!!!!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda OFF ROAD w malowniczych okolicach Kroczyc i Ogrodzieńca. Jazda realizowana jest autem terenowym Land Rover Defender 110 i trwa do wyboru 1 lub 2 godziny. Osoba obdarowana zajmie miejsce kierowcy, a podczas jazdy poza instruktorem w przejażdżce mogą uczestniczyć dodatkowo 2 osoby towarzyszące.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Miłośnikowi motoryzacji, który chętnie spróbuje swoich sił w jeździe terenowej
  • Osobie, która uwielbia OFF ROAD i chętnie przetestuje nową trasę
  • Każdemu, kto lubi ciekawe wyzwania i adrenalinę

Jazda OFF ROAD 4x4

Jazda OFF ROAD to potężna dawka emocji za kierownicą auta terenowego. Uczestnik zrealizuje jazdę legendą motoryzacji – autem Land Rover Defender 110. Samochód doskonale radzi sobie w trudnych warunkach, a bezdroża to jego naturalne środowisko. Przejażdżka trwa w zależności od wybranego wariantu 1 lub 2 godziny, a osoba obdarowana może na nią zaprosić dodatkowo dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsce pasażera. Przed jazdą odbywa się szkolenie z instruktorem z podstaw techniki prowadzenia samochodu 4x4. Jazda OFF ROAD to okazja do sprawdzenia się w roli kierowcy w niecodziennych warunkach.

Trasa przejazdu

Jazda realizowana jest w zróżnicowanym terenie, którego poziom trudności zostanie dostosowany do indywidualnych umiejętności. Trasa przejazdu biegnie po szosach, szutrach, błocie i piasku, a jej pokonywaniu towarzyszą niespotykane widoki Wyżyny Częstochowskiej. Uczestnik zmierzy się z licznymi przeszkodami natury – stromymi zjazdami i podjazdami oraz piaszczystymi i błotnistymi odcinkami, które stanowią wyzwanie dla nawet najbardziej doświadczonego kierowcy. Przejażdżka to okazja do zwiedzenia Jury z innej perspektywy. Emocjonująca jazda po bezdrożach połączona z pięknem i bogactwem jurajskiej przyrody dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody terenowe są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala sprawdzić się w roli kierowcy auta terenowego
  • Jest okazją do podziwiania malowniczych widoków
  • Dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  1 godzina

Cena: 299 zł