Jazda OFF ROAD 4x4 – Jaworzno (Sosnowiec k. Jaworzna)

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

ul. Kujawska 14, Sosnowiec (ok. 15 km od Jaworzna)

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizowane są przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera to 12 lat.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Jazdy realizowane są samochodami Land Rover Discovery i Suzuki Samurai.

2021-04-08

Polecam!

Super okazja na sprawdzenie się w prowadzeniu auta terenowego w trudnym terenie . Instruktorzy bardzo mili. Super opcja na spędzenie wolneg czasu! Polecam!

2021-03-30

Off road

Teść zawsze powtarzał, że chętnie by spróbował swoije umiejętności w jeździe off road. Na świeta otrzymał voucher z jazdą off road 4x4. Był zaskoczony prezentem, jednak bardzo zadowolony.

2021-03-29

Fan motoryzacji

jestem motoryzacyjnym świrem, dostałem prezent od mojej kobiety na urodziny było mega ekstremalnie, niezapomniana przygoda

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda w roli kierowcy samochodu terenowego z napędem na cztery koła. Przejażdżka realizowana jest w Sosnowcu, ok. 15 km od Jaworzna. W zależności od wybranego wariantu jazda OFF ROAD trwa 1 lub 2 godziny.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Miłośnikowi motoryzacji, który chciałby spróbować jazdy w terenie
  • Przyjacielowi z okolic Sosnowca, który obchodzi niedługo urodziny
  • Kierowcy, który chętnie sprawdzi swoje umiejętności w jeździe OFF ROAD

Jazda OFF ROAD 4x4

Jazda OFF ROAD 4x4 to emocjonująca przejażdżka w roli kierowcy auta terenowego. Jazda realizowana jest samochodem Land Rover Discovery lub Suzuki Samurai. To auta odpowiednio przystosowane do jazdy po bezdrożach, które radzą sobie z pokonywaniem nawet najtrudniejszych przeszkód. Jazda poprzedzona jest krótkim szkoleniem z instruktorem, który następnie zajmuje miejsce pasażera i udziela cennych rad kierującemu. Jazda OFF ROAD trwa w zależności od wybranego wariantu 1 lub 2 godziny.

Trasa przejazdu

Przejażdżka realizowana jest na terenie dawnej kopalni piasku. To idealny obszar na jazdę samochodem terenowym. Nie zabraknie tu stromych zjazdów i podjazdów, podmokłych terenów i błotnych grzęzawisk, które zmuszają do użycia wyciągarki. Zmagania w tym terenie mogą mieć wyjątkowo trudny, a zarazem jeszcze bardziej emocjonujący charakter. Stopień trudności dobierany jest indywidualnie, a na jego wysokość wpływ ma również pogoda.

Bezpieczeństwo

Jazda OFF ROAD odbywa się w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. Auto, którym realizowana jest przejażdżka posiada doskonały stan techniczny, jest na bieżąco serwisowane i sprawdzane przed każdą jazdą. Przed jazdą odbywa się krótkie szkolenie z instruktorem, który pozostaje obecny również podczas jazdy, czuwając z fotela pasażera nad jej prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem. Przed wyjazdem w teren instruktor omówi z uczestnikiem zasady bezpieczeństwa oraz budowę i obsługę pojazdu terenowego. Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz niezapomnianą motoryzacyjną przygodę
  • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią
  • Kupujesz oryginalny upominek, gotowy do wręczenia
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  1 godzina

Cena: 395 zł