Wyobraź sobie zakup vouchera, który nie ma żadnego terminu ważności. Brzmi jak coś nierealnego? Otóż z nami jest to możliwe! Kiedy wydawać by się mogło, że kupowanie przez internet nie wniesie już niczego nowego, naprzeciw wychodzi nasza najnowsza oferta – opcja BEZ ENDU. Z nami dostajesz gwarancję realizacji zakupionej atrakcji przez rok, z możliwością ponownej aktywacji w formie karty podarunkowej. Przy wykupionej opcji BEZ ENDU, po przekroczeniu 365 dni, Twój voucher przekształci się w bezterminową kartę podarunkową do wykorzystania w dowolnym momencie w sklepie Prezentmarzeń! 

Pandemia nauczyła nas, że nic nie trwa wiecznie. Wiele miejsc zostało zamkniętych na czas nieokreślony. Ta niewiedza, co czeka nas jutro oraz bezradność, że tak naprawdę nie wiemy czy wszystko będzie tak jak kiedyś, zaczęła doskwierać większości z nas. Dzięki wybraniu opcji BEZ ENDU, spełnisz marzenie swoje lub kogoś bliskiego, nie martwiąc się o wygaśnięcie ważności wybranej atrakcji. 

Podobnie jest z całą naszą ofertą. Na stronie Prezentmarzeń odnajdziesz wiele inspirujących pomysłów na prezent, który zrealizujesz zarówno poza jak i bez wychodzenia z domu. Każdy z nas jest inny i ma odmienne marzenia. To właśnie czyni nas wyjątkowym. Warto jest inwestować w ich realizację, ponieważ życie jest zbyt krótkie aby przeżywać je bez ich realizacji. 

Jak to działa? 

Podczas zakupu vouchera na stronie Prezentmarzeń, jako dodatkową opcję można wybrać opcję BEZ ENDU. Co to oznacza w praktyce? Voucher, którego nie zrealizujesz w ciągu roku, po upływie terminu ważności staje się nieaktywny. Nie oznacza to jednak, że nie będzie można go już nigdy użyć. Wykupując do wybranej atrakcji dodatkową opcję BEZ ENDU, przekształca się on w bezterminową kartę podarunkową o wartości za jaką został zakupiony. Podczas tej zmiany, numer pozostaje bez zmian i całość dzieje się automatycznie. Sprawdzenie statusu vouchera dostępne jest na stronie rezerwacji, gdzie po wprowadzeniu numeru vouchera otrzymasz informację o jej statusie.

Gwarancja realizacji niewykorzystanych voucherów

Zakupy w Prezentmarzeń to gwarancja wykorzystania vouchera w dowolnym momencie, nawet po roku od daty zakupu! Dzisiejsze czasy dały nam trochę w kość. Pandemia sprawiła, że nie możemy niczego zaplanować, ponieważ nie wiadomo co wydarzy się jutro. Dzięki wybraniu opcji BEZ ENDU, nie będziesz musiał martwić się o to, czy Twój prezent przepadnie. Zakupione vouchery nigdy nie tracą na wartości, a dzięki temu wybierając tę opcję zyskasz środki na kolejne zakupy.

Oferta Prezentmarzeń 

Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jakie trudne może być podjęcie decyzji jeśli chodzi o wybór prezentu. Każdy z nas ma inne marzenia, jedne mniejsze, inne większe. Wybór upominku w formie przeżyć to oryginalny sposób na sprawienie komuś (lub sobie) niezapomnianych emocji i wspomnień. Takie prezenty mają dużo większą wartość niż przedmioty materialne, ponieważ emocje związane z ich realizacją zostają z nami na dużo dłużej. Wybór będzie zależał już od nas samych. Jak wiadomo, każdy z nas lubi co innego. Możesz zainspirować się naszą ofertą bez obaw, że atrakcja, którą wręczysz, przepadnie. Dodatkowo, przy wyborze opcji BEZ ENDU otrzymujesz gwarancję zrealizowania wybranej atrakcji w dowolnym momencie.

Optymistka, która twardo stąpa po ziemi. Czego nie dopowie, to dośpiewa. Miłośniczka książek, zespołu Queen i ostrych papryczek jalapeño.