Rocznica ślubu to wzruszające i romantyczne wydarzenie. Im większa, tym więcej wzbudza emocji, stając się powodem do dumy i szczególną okazją do świętowania. Dwudziesta rocznica ślubu, zwana również inaczej porcelanową, to niesamowite przeżycie w życiu każdej pary oraz ich bliskich. Dzielenie wspólnie dwóch dekad to ogromne osiągnięcie, które zasługuje na uczczenie. Wybierając prezent na 20 rocznicę ślubu do swoich bliskich, nie zapomnij również o pięknych życzeniach. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na życzenia na 20 rocznicę ślubu, które możesz wykorzystać lub potraktować jako inspirację do stworzenia własnych.

Życzenia na 20 rocznicę ślubu

Życzenia to bardzo ważny element każdej uroczystości, dlatego postaraj się, żeby nie były banalne i powierzchowne, a wypływały prosto z serca. Wśród naszych propozycji znajdziesz piękne i wzruszające życzenia, które przypadną do gustu wszystkim zakochanym oraz wesołe, żartobliwe i rytmiczne kompozycje, które sprawdzą się zwłaszcza wśród osób z poczuciem humoru. Na pewno doskonale znasz swoich bliskich i wybierzesz coś, co najlepiej do nich trafi i chwyci ich za serce. Życzenia na 20 rocznicę ślubu powinny być starannie dobrane i przemyślane. To wydarzenie, które zasługuje na szczególną oprawę, dlatego też krótkie “wszystkiego najlepszego”, które pasuje do każdej okazji, warto zastąpić czymś głębszym i piękniejszym, co na dłużej zapadnie w pamięć. Jubilaci na pewno nie raz jeszcze do tego dnia powrócą myślami, a Twoje życzenia z okazji dwudziestej rocznicy ślubu wywołają ciepłe, pełne wzruszeń i sentymentu wspomnienia, na myśl o tej pięknej okazji, którą mieli możliwość świętować w Twojej obecności. 

Kolacja dla dwojga
Skok na bungee
Romantyczny weekend dla dwojga
zakochana para w średnim wieku

Najpiękniejsze życzenia z okazji 20 rocznicy ślubu

Najpiękniejsze życzenia z okazji 20 rocznicy ślubu to te, które niosą ze sobą głębsze przesłanie, a także są powodem do wzruszeń. Sprawdź propozycje, które wybraliśmy, a następnie spraw bliskim radość ciepłymi i wzruszającymi życzeniami złożonymi prosto z serca.

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele…
Na całe życie włożona w kościele.
Wszystkiego najlepszego z okazji 20 rocznicy ślubu życzy …

*******

Z okazji Waszej rocznicy życzę Wam, by kolejne wspólne lata były równie udane jak te, które są już wspomnieniami… Zawsze pamiętajcie o tym, że kochać drugą osobę, to nie tylko mówić jej, że jest dla nas ważna. To też okazywać wsparcie, zrozumienie, pomoc. Niech nigdy nie zabraknie Wam sił w rozumieniu siebie nawzajem i rozwiązywaniu konfliktów. Pielęgnujcie ten piękny dar, który dostaliście od Boga – Waszą miłość.

*******

W szczęśliwym małżeństwie jest pewność i zadowolenie, które nie ulega zmianom. Niech nadchodzące lata jeszcze bardziej zbliżają Was do siebie. Niech przyniosą Wam wiele radości, zdrowia i wewnętrznego spokoju. Najlepsze życzenia z okazji 20 rocznicy ślubu składa ….

Śmieszne życzenia na 20 rocznicę ślubu

Śmiech to zdrowie, a każda para z poczuciem humoru i odrobiną dystansu do siebie z pewnością doceni śmieszne życzenia na 20 rocznicę ślubu. Humorystyczne życzenia nie tylko wywołają uśmiech na twarzy, ale też wprawią jubilatów w dobry nastrój na resztę wieczoru.

Jedno w małżeństwie jest pocieszające: gdy się rozejrzymy, zawsze znajdzie się ktoś, kto bardziej wpadł. Wy jeszcze nie macie najgorzej! Trzymajcie się i bądźcie szczęśliwi!

*******

Oto dla Was z okazji 20 rocznicy ślubu życzenia,
co mają gwarancję spełnienia:
prezentów ładnych,
smutków żadnych,
radości licznych,
wnuków ślicznych,
uniesień gorących wielu,
miłych szelestów w portfelu!

*******

Małżeństwo to nie kara
I kocha się bez trudu
Przyjmijcie Drodzy życzenia
Na 20 rocznicę ślubu!

Najpiękniejsze życzenia na 20 rocznicę ślubu

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć też pomysłów na najpiękniejsze życzenia na 20 rocznicę ślubu, które sprawią radość bliskim i pokażą im, jak wiele ich szczęście dla nas znaczy.  Wykorzystaj gotowe życzenia, jakie dla Ciebie wybraliśmy lub też zainspiruj się nimi i napisz własne, płynące prosto z serca.

Czy szczęście człowieka miarą lat się mierzy?
Czy tyle jest szczęścia, ile wiosen przeszło?
Jeśli tak jest właśnie – spróbuj mi uwierzyć,
że życie się z Wami łagodnie obeszło.
20 lat razem, i zim, i jesieni,
wspólnych obowiązków, miłości i znoju,
ale mam nadzieję, że nic się nie zmieni,
że przed Wami lata wielkiego spokoju.

*******

W tym cudownym dniu pragnę życzyć Wam z całego serca: wielu radosnych chwil i nieco szaleństwa, tak, byście w każdym momencie swojego życia mogli stwierdzić: „Tak, chcę więcej”. Serdeczne życzenia z okazji 20. Rocznicy Ślubu składa ….

*******

Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, otoczeni ludźmi, których kochacie, silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia – nierozłączni!

Oryginalne życzenia na 20 rocznicę ślubu

Oklepane zwroty typu “sto lat”, “wszystkiego najlepszego” czy “zdrowia, szczęścia, pomyślności”, chociaż wypowiadane szczerze, raczej nie zapadną jubilatom w pamięć. Dlatego warto się nieco postarać i zadbać o oryginalne życzenia na 20 rocznicę ślubu, do których nasi bliscy będą zawsze z sentymentem wracać.

Z okazji 20 rocznicy ślubu ślemy życzenia szczęścia, którego nic nie zburzy. Jedności, dojrzałej wzajemnej miłości i zrozumienia. Życia zgodnego, opartego na Bogu. Obfitości łask i darów Ducha Świętego.

*******

Przesyłając gratulacje z okazji jakże pięknej 20. Rocznicy Ślubu, życzymy Wam, abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce – zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.

*******

Wasze małżeństwo jest jak szlachetna porcelana. Nie bez przyczyny to symbol tegorocznej rocznicy. Żyjcie tak, by każdy kolejny rok wspólnego życia był powodem do dumy i wielkiej radości.

Wiersze na 20 rocznicę ślubu

Nie trzeba wielu słów i długich poematów, żeby wyrazić ciepłe uczucia, którymi darzymy naszych bliskich. Krótkie, rymowane wiersze na 20 rocznicę ślubu sprawdzą się zarówno wyrecytowane podczas wręczania prezentu, jak i dołączone do niego na ozdobnej kartce czy bileciku. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

20. Rocznica Ślubu to ważna chwila,
niech będzie dla Was bardzo miła.
Pragnę więc złożyć szczere życzenia:
miłości, zdrowia i powodzenia.
A każdy kolejny rok razem spędzony
niech będzie piękny i wymarzony.

*******

Wśród ciągłej życia pogody,
Niech rozkosz Was oplata,
Wśród miłości, wiary, zgody,
Żyjcie w zdrowiu długie lata.

*******

Wszystko, co dobre na świecie,
wszystko, co tylko pomyślność wróży,
niech się Wam w jedno ogniwo splecie
i będzie szczęściem w życia podróży.
Najlepsze życzenia na rocznicę ślubu składa ….

Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.