Zapraszamy do naszej nowej wyspy w Galerii Zakopianka w Krakowie! To kolejne miejsce, gdzie pomagamy wybrać prezenty dla najbliższych i spełniać marzenia! Tutaj każdy może znaleźć wyjątkowe przeżycia oraz doświadczenia, bez względu na okazję.

Znajdziecie nas na parterze w pobliżu sklepów: Apart, Rossmann, Venezia.

Nowe stoisko Prezentmarzeń w galerii Zakopianka w Krakowie

Prezentmarzeń w Krakowie

Szukasz inspiracji na oryginalny prezent? Galeria Zakopianka to miejsce, w którym Twoje poszukiwania dobiegną końca! Oferujemy mnóstwo doświadczeń, które dostarczą niezapomnianych emocji i pozwolą na chwilę relaksu. Od ekscytujących przygód takich jak lot balonem, przez emocjonujące wyprawy OFF ROAD, po spokojne popołudnia w salonach SPA – każdy znajdzie coś dla siebie.

Po więcej atrakcji zapraszamy na nasze stoiska w galerii Zakopianka lub na stronę Prezentmarzen.com.

Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Krakowie i okolicach.

Jestem osobą z tysiącem zainteresowań — od książek i filmów po wypady nad morze, gdzie czuję się jak w domu. Znajomi cenią moją szczerość i empatię, a ja cenię sobie chwile w ciszy lub w towarzystwie najbliższych. Każdy dzień zaczynam od aromatycznej kawy — to mój mały rytuał na dobry start. Inspirują mnie ludzie wokół oraz wizja spokojnej, pełnej marzeń przyszłości. Odważnie podejmuję nowe wyzwania, wierząc, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.