Rocznica ślubu to szczególna data w życiu dwojga bliskich sobie ludzi. Każda kolejna symbolizuje ich miłość, przyjaźń, wytrwałość oraz wzajemne zrozumienie i szacunek. To dzień, który nie powinien przejść bez echa! Dlatego jeśli w Twoim gronie jest para, która zbliża się do świętowania swojego jubileuszu, zadbaj nie tylko o wspaniały prezent na 30 rocznicę ślubu, ale również o piękne, zapadające w pamięć życzenia. Tak ważny dzień zasługuje na wyjątkową oprawę, a piękne życzenia wyrażają wiele wspaniałych uczuć i emocji, które podkreślą doniosłość chwili. Sprawdź przygotowane przez nas gotowe życzenia na 30 rocznicę ślubu.

Kolacja dla dwojga
Skok na bungee
Romantyczny weekend dla dwojga

Życzenia na 30 rocznicę ślubu

Rocznice ślubu mają nadane specjalne nazwy, które odnoszą się do stażu związku i siły relacji, które symbolicznie określa się mianem materiału. Im dalsza rocznica, tym trwalszy materiał w jej nazewnictwie. Trzydziesta rocznica ślubu zyskała miano perłowej. To piękny i szlachetny materiał, który idealnie podkreśla głębokie uczucie, jakie powstaje między dwojgiem ludzi z tak długim stażem związku. Zebrane przez nas pomysły na życzenia z okazji 30 rocznicy ślubu to gotowe treści, które możesz wykorzystać lub potraktować jako inspirację do ułożenia własnych życzeń. Wśród zawartych tu propozycji znajdziesz zarówno te utrzymane w poważnym i wzniosłym tonie, jak i te napisane z nutką wesołego rymu i subtelnego humoru. Szeroki wybór życzeń przygotowanych specjalnie na tę okazję, z pewnością pozwoli Ci wybrać coś odpowiedniego dla swoich bliskich. Jubilaci z pewnością docenią ich przesłanie i ciepło będą wspominać Twoją obecności w tym ważnym dla nich dniu. 

życzenia na 30 rocznicę ślubu

Najpiękniejsze życzenia z okazji 30 rocznicy ślubu

Życzenia, które płyną prosto z serca swoją szczerością również chwytają za serce. Nie każdy jednak potrafi ładnie ubrać swoje myśli i uczucia w słowa i nie ma w tym nic złego. Sprawdź pomysły na najpiękniejsze życzenia z okazji 30 rocznicy ślubu, które dla Ciebie zebraliśmy i zaskocz swoich bliskich pięknymi życzeniami w tym szczególnym dla nich dniu. 

W dniu perłowej rocznicy ślubu życzymy,
abyście w każdym momencie małżeńskiego życia,
zwłaszcza w chwilach trudnych, pamiętali uczucia,
które 30 lat temu przywiodły Was przed ołtarz.

********

Z okazji Waszej 30 rocznicy życzę Wam, żeby kolejne wspólne lata były równie udane jak te, które są już wspomnieniami… Zawsze pamiętajcie o tym, że kochać drugą osobę, to nie tylko mówić jej, że jest dla nas ważna. To też okazywać wsparcie, zrozumienie, pomoc. Niech nigdy nie zabraknie Wam sił w rozumieniu siebie nawzajem i rozwiązywaniu konfliktów. Pielęgnujcie ten piękny dar, który dostaliście od Boga – Waszą miłość.

*******

Drodzy Jubilaci! W tak pięknym dniu, jakim jest 30 rocznica Waszego ślubu, życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów.

Śmieszne życzenia na 30 rocznicę ślubu

Są pary, które nie przepadają za patetycznym tonem, za to nade wszystko cenią sobie poczucie humoru. Śmieszne życzenia na 30 rocznicę ślubu z pewnością sprawią im radość i wywołają uśmiech na twarzy, zapewniając dobry nastrój na resztę tego wyjątkowego wieczoru.

Wytrzymaliście z sobą więcej lat,
niż w Polsce wynosi VAT!
Tego zepsuć już nie można,
żadna sprzeczka Wam nie jest groźna.
Niech reszta lat także w szczęściu Wam upłynie,
w zdrowiu, w dobrej atmosferze i przy dobrym winie!

*******

Oto dla Was z okazji 30 rocznicy ślubu życzenia,
co mają gwarancję spełnienia:
prezentów ładnych,
smutków żadnych,
radości licznych,
wnuków ślicznych,
uniesień gorących wielu,
miłych szelestów w portfelu!

*******

Małżeństwo to nie kara
I kocha się bez trudu
Przyjmijcie Drodzy życzenia
Na 30 rocznicę ślubu!

Najpiękniejsze życzenia na 30 rocznicę ślubu

Słowa mają wielką moc, a życzenia choć często niedoceniane, pełnią równie ważną rolę przy każdej uroczystości co sam prezent wręczany jubilatom. Poniżej znajdziesz pomysły na najpiękniejsze życzenia na 30 rocznicę ślubu, które możesz wykorzystać lub potraktować jako inspirację do napisania własnych.

30. rocznica ślubu to dobra okazja do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu Waszego długiego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój Waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa. Wszystkiego najlepszego!

*******

Z okazji 30 rocznicy ślubu życzymy Wam, aby Wasza miłość była zawsze tak gorąca jak podczas składania sobie przysięgi. Byście zawsze patrzyli na siebie tak, jak na początku i byli dla siebie podporą oraz by każde z Was uważało drugą osobę za tą lepszą połowę. Niech Wam się wiedzie jak najlepiej!

*******

W szczęśliwym małżeństwie jest pewność i zadowolenie, które nie ulega zmianom. Niech nadchodzące lata jeszcze bardziej zbliżają Was do siebie. Niech przyniosą Wam wiele radości, zdrowia i wewnętrznego spokoju. Wszystkiego najlepszego z okazji 30 rocznicy ślubu życzy …

Oryginalne życzenia na 30 rocznicę ślubu

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć również pomysłów na oryginalne życzenia na 30 rocznicę ślubu. Wybierz jedną z gotowych propozycji, które dla Ciebie przygotowaliśmy i zaskocz bliskich życzeniami, które na długo zapiszą się w ich pamięci.

Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli.
I tym co raduje, i tym co boli.
Cały czas razem, w miłości rozkwicie.
Gdy ku jesieni skieruje Was życie.
Najlepsze życzenia z okazji 30 rocznicy ślubu składa ….

*******

W 30 rocznicę ślubu życzymy Wam,
aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął,
a Wasze dzieci i wnuki chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.

*******

Od lat wielu się kochacie,
Dzieci trzódkę ładną macie,
Wnuków stadko całkiem liczne
I jak dotąd życie śliczne.
Czego więcej Wam potrzeba?
Chyba tylko łaski Nieba,
Aby w zdrowiu iść przez lata
I podziwiać piękno świata.

Wiersze na 30 rocznicę ślubu

Rymowane życzenia łatwo zapamiętać, stąd cieszą się one niesłabnącą popularnością przy różnych okazjach. Wiersze na 30 rocznicę ślubu, które dla Ciebie wybraliśmy możesz wyrecytować lub zapisać na kartce okolicznościowej lub bileciku do prezentu. Jesteśmy przekonani, że w każdej formie sprawią Twoim bliskim tyle samo radości.

30 lat spędzonych razem
jest dla nas wszystkich pięknym obrazem,
jak przez problemy, trud codzienności
pozostać nadal wiernym miłości.
Z Perłowych Godów cieszymy się z Wami
i wnet na Złote Gody czekamy.

*******

Róże są piękne, bo kwiaty mają,
lecz są nietrwałe, bo przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija,
niech trwa na wieki i nie przemija.
Najserdeczniejsze życzenia z okazji 30 Rocznicy Ślubu składa ….

*******

Wszystko, co dobre na świecie,
wszystko, co tylko pomyślność wróży,
niech się Wam w jedno ogniwo splecie,
i będzie szczęściem w życia podróży.
Najlepsze życzenia na 30 rocznicę ślubu składa ….

Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.