Nie masz pomysłu na życzenia na Święta dla syna? Nie przejmuj się, wspólnie na pewno coś wymyślimy. Poniżej znajdziesz przeróżne propozycje życzeń od rodziców. Wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają i dołącz je do prezentu, aby jeszcze bardziej uszczęśliwić ukochaną osobę.

Życzenia świąteczne dla syna

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z zimową porą, prezentami pod choinką, pysznymi potrawami na stole, ale przede wszystkim z rodziną. Jest to okazja, gdy możemy spotkać się z naszymi bliskimi i wspólnie spędzić ten wyjątkowy czas w magicznej, ciepłej atmosferze. Jest to szczególnie ważne, kiedy na co dzień dzieli nas odległość i nie mamy możliwości częstego widywania się z naszymi dziećmi, rodzicami, dziadkami… Święta to cudowny moment, w którym wszyscy mogą być razem i cieszyć się swoją obecnością. W wigilijny wieczór wręczamy upominki, a wcześniej, podczas dzielenia się opłatkiem, składamy sobie życzenia. Do tych, którzy nie mogą być tego dnia z nami, wysyłamy świąteczne kartki, aby wiedzieli, że o nich również pamiętamy. No właśnie – ale czego życzyć i co podarować naszym bliskim? Niżej znajdziesz propozycje, tym razem będą to prezenty i życzenia na Święta dla syna

Prezent marzeń dla syna na Święta

Co podarować synowi, aby sprawiło mu to radość i pozostało w pamięci na długo? Naszą pierwszą propozycją będzie lot balonem. Wspaniała, podniebna atrakcja. Takie doświadczenie zapewni nie tylko piękne widoki, ale również niezapomniane emocje, bo taki lot to naprawdę spora dawka adrenaliny. Czy może być lepszy prezent niż ten, który spełni czyjeś marzenia? Wybierając atrakcje z oferty „Prezenty na święta dla syna„, nie wręczasz jedynie upominku. Wręczasz emocje, przeżycia i wspomnienia, które osoba obdarowana zatrzyma na zawsze. Dla rodziców, którzy nie wiedzą, co najbardziej spodobałoby się ich dziecku, idealną opcją będzie zestaw prezentowy Dla Niego, ponieważ dzięki niemu syn sam wybierze coś odpowiedniego dla siebie spośród takich atrakcji jak: nurkowanie, jazda off road, strzelnica, paintball, wspinaczka. Po te prezenty i wiele innych, zapraszamy na nasze stoiska i na stronę internetową Prezentmarzeń. Kiedy wybierzecie już prezent, poniżej pokażemy Wam życzenia na Święta dla syna, aby prezent był gotowy do wręczenia.

życzenia na święta dla syna, życzenia świąteczne dla syna

Czego życzyć synowi na Święta?

Prezenty na święta to nie wszystko. Nic tak nie ogrzewa serca jak ciepłe słowa i wsparcie od naszych bliskich. Rodzice często zastanawiają się, o czym marzą ich dzieci. Lecz jedno jest pewne, każdy człowiek pragnie być szczęśliwy. Dla jednego szczęściem będą osiągnięcia naukowe czy zawodowe, wtedy życzmy swojemu synowi dobrych wyników w szkole czy na studiach, powodzenia w pracy i sukcesów na ścieżce kariery, którą wybrał. Dla kogoś innego szczęście to podróżowanie, limitowana gra komputerowa lub nowy samochód. Wspomnijmy o tym, aby wiedział, że trzymamy za niego kciuki! Warto życzyć również zdrowia, ponieważ to właśnie ono jest najważniejsze i pozwala nam spełniać marzenia, dążyć do szczęścia, realizować pasje i rozwijać się. Nie zapominajmy też o sukcesach, które każdego dnia napędzają nas do dalszego działania, a kogo dotyczą one bardziej niż młodych osób, przed którymi świat stoi otworem… Życzmy więc naszym pociechom samych sukcesów!

Życzenia na Boże Narodzenie dla syna

Podsumowując, życzenia powinny być wzruszające, prosto z serca, aby osoba, która je usłyszy, wiedziała, że jest dla nas ważna. Ale nie zapominajmy również o śmiesznych akcentach, które rozbawią i poprawią komuś humor! Często, gdy wysyłamy kartkę lub SMS z życzeniami, zastanawiamy się nad tym, jakie będą najlepsze – krótkie, czy długie, poważne, czy zabawne. Poniżej znajdziecie różne ciekawe propozycje, będą to życzenia na Święta dla syna.

życzenia na święta dla syna, życzenia świąteczne dla syna

Krótkie życzenia świąteczne dla syna

Świetne na SMS’a, kiedy mamy zobaczyć się z synem dopiero na następny dzień. W szale świątecznych przygotowań jest mało czasu, a taka wiadomość bez wątpienia zajmie nam tylko chwilę. Syn z pewnością ucieszy się, że o nim pamiętamy i czekamy na wspólnie spędzony bożonarodzeniowy czas.

***

Wigilijny nadszedł czas,
więc całujemy mocno Ciebie,
chcemy złożyć Ci życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia.
Niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Ci o zmroku,
doprowadzi Cię do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!

***

Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli,
gdy Stary Rok w Nowy się zamieni,
przyjmij gorące me życzenia,
niech Ci się spełnią wszystkie marzenia.

***

Mikołaja bogatego,
śniegu bielutkiego,
choinki pachnącej
i gwiazdki błyszczącej.
Minimum stresu,
maksimum miłości
i tyle radości
ile karp ma ości! 

Śmieszne życzenia świąteczne dla syna

Idealne na kartkę świąteczną dołączoną do prezentu. Taki świąteczny wierszyk wywoła uśmiech na twarzy, a w połączeniu z wymarzonym upominkiem, będzie to duża radość. Święta to czas, kiedy wszyscy chcą być szczęśliwi!

***

Mikołaja w kominie, prezentów po szyję.
Dwa metry choinki, cukierków trzy skrzynki.
Przed domem bałwana, sylwestra do rana.
Pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji. 

***

Świętego w kominie, prezentów po szyje, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana no i oczywiście – sylwka do rana!

***

Merry Christmas, Christmas Merry, były sobie renifery,
miały bardzo śmieszne minki, bo urwały się z choinki,
wpadły w bardzo ciepły kąt, życząc Ci Wesołych Świąt! 

Wzruszające życzenia świąteczne dla syna

Tutaj mamy coś dla prawdziwych wrażliwców. W końcu Święta to również czas przemyśleń, spokoju, kiedy możemy cieszyć się tymi chwilami z najbliższymi. Wtedy zdajemy sobie sprawę, jak szybko lecą kolejne lata, wspólnie wspominamy poprzednie świąteczne spotkania. Takie życzenia sprawią, że podczas czytania, w oku zakręci się łezka…

***

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami. Wesołych świąt! 

***

W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże.
Zapomnijmy o uprzedzeniach, gdy otworzymy pudła słodkich marzeń.
Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi,
staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami.
Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie.
Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domu będzie jak w niebie…

***

Aniołek widać go w twym uśmiechu,
gdy go witasz z radością,
znajdziesz go wśród przyjaciół
i w rodzinnej miłości.
Jest w ciepłym dłoni uścisku,
kiedy gości witamy,
jest w życzeniach z opłatkiem,
które sobie składamy.
Jest w tych paczkach, paczuszkach,
gdy pod drzewkiem już leżą,
jest zawsze i wszędzie…
dla tych co weń wierzą!
Wesołych Świąt i szczęścia. 

Poważne życzenia świąteczne dla syna

Poniżej znajdziecie kilka propozycji życzeń od rodziców dla syna, które skłonią do refleksji i pozostaną w pamięci na długo. Można dołączyć je do prezentu w formie listu.

***

Niech te Święta Bożego Narodzenia przyniosą Ci wiele powodów do radości – wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery, dużo uśmiechu i tyle optymizmu, by nie skończył się przez cały zbliżający się rok, ponieważ pozytywne myślenie sprawia, że w życiu otrzymujemy dobro. Życzymy Ci, abyś to Boże Narodzenie spędził w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia z najbliższymi. Obyś nigdy nie tracił wiary w spełnianie swoim marzeń, a każdy kolejny dzień był dla Ciebie niespodzianką i okazją do kolejnych sukcesów i pięknych chwil. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzą rodzice.

***

Na Święta pragniemy życzyć Ci spełnienia wszystkich swoich marzeń. Potraktuj ten ciepły, spokojny czas, jako chwilę wyciszenia i okazję do podsumowania minionego roku, który przyniósł Ci wiele nowych doświadczeń. Pamiętaj, że każde z nich, choć niektóre są przykre, składają się na to, kim jesteś. Każde uczy czegoś nowego i przede wszystkim sprawia, że stajesz się mądrzejszym człowiekiem. Doceniaj dobro, które los stawia na Twojej drodze i wiedz, że my zawsze będziemy trzymać za Ciebie kciuki i okazywać Ci wsparcie, gdy miewasz trudne chwile. Jesteśmy z Ciebie dumni, z roku na rok coraz bardziej. To już kolejne wspólne Święta, czas leci tak szybko, ale ważne, że jesteśmy razem.

***

Kochany Synu, z całego serca pragniemy życzyć Ci wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Jest to czas w roku, kiedy powinniśmy na chwilę zatrzymać się i skupić na najważniejszym, co mamy, czyli na rodzinie… Cieszymy się niezmiernie, że w Twoim życiu się układa i że możemy to obserwować. Odwiedzasz nas w każde Święta i zawsze jesteś uśmiechnięty, a to dla nas największy powód do szczęścia. Życzymy Ci, abyś dbał o siebie i swoją rodzinę, tak jak robisz to do tej pory. Bądź spełniony, goń za marzeniami i nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli życie rzuca kłody pod nogi. To nigdy nie dzieje się bez powodu. Życzymy Ci również zdrowia, ponieważ bez niego wszystko inne staje się nieistotne… Bądź radosny w ten świąteczny czas.
Twoi Rodzice.

Wierszyki na Święta dla syna

Na koniec – krótkie, zabawne teksty z życzeniami, który idealnie sprawdzi się w SMS’ie czy na kartce świątecznej, którą wrzucimy do torebki prezentowej. Szczególnie spodobać mogą się dzieciom – one uwielbiają wierszyki!

***

Spotkałem Dziadka w czerwonym ubranku,
Miał brzuch ogromny, renifery i sanki.
Powiedział, że zna Cię od maleńkości.
Kazał Ci życzyć samych słodkości!

***

Pięknie ubrana pachnie choinka,
przy stole siedzi cała rodzinka.
Wszyscy razem życzymy Ci szczerze,
radosnych Świąt w miłości i wierze.

***

Niech w święta w Twym domu zagości
mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek.
Niech przez cały rok nie braknie miłości!
Przesyłam uściski i biały opłatek.

Szukasz życzeń dla innych bliskich?
Zobacz katalog Życzeń Bożonarodzeniowych

Studentka psychologii, poetka.