Jeszcze nie tak dawno przysięgaliście sobie miłość, wierność, szacunek i oddanie, a tu już kolejny rok za pasem. To wyjątkowy dzień w życiu każdej pary, dlatego wymaga również szczególnej oprawy. Rocznica ślubu to doskonała okazja żeby zatrzymać się w codziennym biegu i wyrazić uczucia, którymi się darzycie. Przygotowując prezent na rocznicę ślubu nie zapomnij więc również o pięknych życzeniach. Sprawdź nasze inspiracje na życzenia na rocznicę ślubu dla męża i spraw, żeby ten dzień na zawsze zapisał się w jego pamięci. 

Życzenia rocznicowe dla męża

Życzenia na rocznicę ślubu dla męża

Nasze propozycje życzeń na rocznicę ślubu dla męża to zbiór starannie wyselekcjonowanych tekstów, za którymi kryją się same piękne uczucia – uczucia, które wyznaliście sobie w przysiędze małżeńskiej. Znajdziesz tu życzenia o różnym charakterze, tak żebyś mogła z łatwością dopasować je do preferencji i gustu swoich i swojego małżonka. Przygotowaliśmy dla Ciebie rymowane życzenia z nutką dobrego humoru, ale też bardziej poważne i wzniosłe, które podkreślą doniosły charakter okazji. Każde z nich pozwalają jednak wyrazić miłość – uczucie, którego w tym szczególnym dla Was obojga dniu z pewnością nie może zabraknąć. Wykorzystaj jedne z gotowych życzeń, które dla Ciebie wybraliśmy lub potraktuj je jako inspirację, a następnie ułóż własne, w których zamkniesz swoje uczucia. Piękne życzenia nie tylko sprawią Twojemu mężowi radość, ale też podkreślą jak ważna jest dla Ciebie Wasza rocznica i że ten wyjątkowy dzień zasługuje na piękną i uroczystą oprawę. 

usmiechnięte małżeństwo na tle samochodu terenowego

Najpiękniejsze życzenia z okazji rocznicy ślubu dla męża

Kolejna rocznica ślubu to bez wątpienia najbardziej romantyczny dzień w roku dla każdej pary, który pozwala cieszyć się własnym towarzystwem. Uczcij więc wspomnienie tego najważniejszego w Waszym życiu dnia, składając najserdeczniejsze i najpiękniejsze życzenia z okazji rocznicy ślubu dla męża.

Dzień, w którym mogłam
powiedzieć Ci „tak”,
był najpiękniejszym dniem
mojego życia.
Wszystkiego najlepszego z okazji…. rocznicy ślubu Kochany!

*******

Jesteś dla mnie jak…
OGIEŃ – bo moje serce płonie z miłości do Ciebie…
PAMIĘTNIK – bo mogę Ci się ze wszystkiego zwierzyć…
PRZEZNACZENIE – bo moja przyszłość zależy od Ciebie…
SZCZĘŚCIE – bo tak często Cię potrzebuję…
LEKARSTWO – bo potrafisz ulżyć mojemu cierpieniu…
DUSZA – bo wiesz o mnie wszystko…
SERCE – bo żyć bez Ciebie nie mogę…
Jesteś moją miłością i niech już tak pozostanie.

*******

Mój kochany, czego Ci życzyć w dniu tak wyjątkowym – naszej … rocznicy ślubu – oprócz zdrowia i radości? Może więcej wolnego czasu spędzonego razem? Może więcej marzeń snutych wspólnie przy kubku porannej kawy? Jesteś moim przyjacielem, przewodnikiem, kochankiem… Kocham Cię, pamiętaj o tym! 

Śmieszne życzenia na rocznicę ślubu dla męża

Twój mąż rozkochał Cię w sobie swoim poczuciem humoru? A może po prostu lubicie się wzajemnie rozśmieszać? Uśmiech i radość w związku są niezwykle ważne, dlatego życzenia rocznicowe wcale nie muszą być tylko wzniosłe i poważne. Wybierz śmieszne życzenia na rocznicę ślubu dla męża i zobacz jak wywołują uśmiech na jego twarzy.

Dużo zdrowia – „aż do bólu”,
słodkiego życia jak truteń w ulu,
samych pomyślnych w życiu zdarzeń,
realizacji najskrytszych marzeń!
W dążeniu do celu wytrwałości,
a od najbliższych dużo miłości

*******

Gwiazdki z nieba,
Kasy ile potrzeba,
Samych radości,
Ze mną czułości,
Spełnienia marzeń
I mocnych wrażeń.

Wiersze na rocznicę ślubu dla męża

Szukasz pomysłu na wiersze na rocznicę ślubu dla męża, które z łatwością zmieszczą się nawet w niewielkich rozmiarów prezencie? Poniżej znajdziesz kilka naszych inspiracji, które możesz wykorzystać.

Jesteś dla mnie całym światem,
słońcem, wiatrem, lądem, wodą.
Jedno wiem już dziś na pewno:
chcę me życie dzielić z Tobą.

*******

Wcześniej nam różnie było ze sobą,
raz było dobrze, a raz było źle,
ale teraz wiem, że jesteś właśnie tą osobą,
z którą do końca życia być chcę!

*******

Jesteś aniołem ubranym w zbroję,
I moją tarczą w każdej walce,
Jesteś moim życiem i moją bezpieczną przystanią.
Jesteś moja miłością!
Dziękuję Ci, kochany Mężu, za … lat wspaniałego małżeństwa.

Oryginalne życzenia na rocznicę ślubu

Twój mąż jest poważnym człowiekiem i nie cierpi życzeń w formie śmiesznych wierszyków? Postaw więc na klasykę i wybierz poważne, ale oryginalne życzenia rocznicowe dla męża, które zawsze będą eleganckie i nigdy nie wychodzą z mody.

W każdym małżeństwie są lepsze i gorsze dni. Oby w naszym były tylko te dobre. Bądźmy zawsze razem, a nie straszne nam będą trudności i przeszkody życiowe. Kocham Cię!

*******

Nieważne gdzie pójdę, moje miejsce zawsze będzie w Twoich ramionach. Kocham Cię dziś, jutro i na zawsze!

*******

Rocznica ślubu to okazja do wspólnych wspomnień, wzruszeń i podziękowań za miłość. Chcę Ci podziękować za uśmiech i szczęście, jakie dajesz mi każdego dnia. Dzięki Tobie niczego w życiu się nie boję, z miłości czerpię siłę i radość. Życzę Ci by każdy dzień był okazją do powiedzenia magicznych słów: kocham Cię.

Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.