Gra w paintball na wieczorze kawalerskim

(8)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Gra w paintball staje się coraz bardziej popularną rozrywką, chętnie wybieraną na różnego rodzaju imprezy. Doskonale sprawdzi się również jako główna atrakcja wieczoru kawalerskiego - ostatniego dnia wolności przyszłego Pana Młodego. Na czas trwania realizacji każdy z uczestników dostaje pełny ubiór oraz broń z kolorową amunicją. 

Komu podarować grę w paintball?

  • mężczyźnie uwielbiającemu adrenalinę,

  • bratu, który lubi aktywny wypoczynek w niecodzienny sposób,

  • koledze, który lubi militaria.

Paintball

Paintball to rodzaj aktywnej, grupowej rozrywki. Najczęściej polega na odgrywaniu konkretnego scenariusza przez uczestników wyposażonych w profesjonalny strój oraz markery - sprzęt, który przypomina broń i przy wykorzystaniu sprężonego powietrza albo dwutlenku węgla strzela kulkami z farbą. Gra toczy się między dwoma drużynami. 

Bezpieczeństwo

Każda z osób biorących udział w atrakcji jest zapoznawana z regulaminem, który obowiązuje na polu paintballowym. Dzięki wyposażeniu w profesjonalny sprzęt oraz ubiór gra jest w pełni bezpieczna. Najważniejszym elementem ochronnym w trakcie gry jest maska, dlatego nie należy zdejmować jej w czasie trwania realizacji. Aby uniknąć bolesnych uderzeń, należy oddawać strzały z odległości 6 metrów. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • gwarantuje doskonałą zabawę w gronie znajomych,

  • to oryginalny upominek, który zostanie zapamiętany przez Pana Młodego na długo,

  • to doskonała okazja do rozrywki na świeżym powietrzu.

Cena od: 900 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

  (zmień)

Cena: