Nierozerwalnym elementem Świąt Bożego Narodzenia jest składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem. Świąteczne życzenia, to coś więcej niż życzenia z okazji urodzin, czy imienin, bo właśnie w Boże Narodzenie mogą wydarzyć się cuda. Świąteczny czas sprawia, że zatrzymujemy się na chwilę i znajdujemy więcej czasu dla najbliższych. Choinka ubrana w najróżniejsze bombki, kolorowe łańcuchy i gwiazdę na jej czubku wspólnie budują klimatyczną aurę, która nie może się równać z innymi świętami, ale czym byłyby święta bez prezentów? Niegdyś z siostrą szukałeś pierwszej gwiazdki na niebie, by świąteczna moc wydostała się razem z rozdzieranym papierem prezentowym. Natomiast łamiąc się opłatkiem wszystkie zwady i ciąganie za warkocze uchodziły w niepamięć. 

Życzenia świąteczne dla siostry

Szukasz życzeń dla innych bliskich?
Zobacz katalog Życzeń Bożonarodzeniowych

Życzenia świąteczne dla siostry

Czego życzyć siostrze na święta? Radosne życzenia świąteczne dla siostry

Okres świąteczny to czas szczęścia, uśmiechu i niezapomnianych chwil. Takie również powinny być bożonarodzeniowe życzenia. Wybierz jedną z naszych  radosnych propozycji, które rozpromienią Twoją siostrę pozostawiając miłe wspomnienia.

**** 

Bałwany ćwierkają radosną nowinę,
Że czas maleńką pozdrowić Dziecinę.
W ten czas świąteczny ślę Ci siostrzyczko najlepsze życzenia,
Wesołych Świąt i niech spełnią się Twoje wszystkie marzenia!

*******

Dziś Świąteczny czas 
Dzwony biją w las 
Mały karpik się uśmiecha 
Wnet na pierwszą gwiazdę czeka 
Uszka dziś się przysłuchują 
Jak kolędę podśpiewują 
Barszczyk pięknie jest czerwony 
Zaś jak zwykle zawstydzony 
Zdrowych, Ciepłych i Pogodnych 
Życzę Siostrze Świąt radosnych! 

*******

Byś znalazła pod choinką prezentów moc, w tę świąteczną noc. 
I prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Ci z rodziny. 
Żadnych sporów, żadnych kłótni i niech nikt nie będzie smutny. 
Grunt, to dobre wieść pożycie, siostro karpiowi dziś daruj życie :).

Śmieszne życzenia świąteczne dla siostry

Jeśli jesteście rodzeństwem, które uwielbia żarty oraz psikusy, złóż siostrze życzenia na Boże Narodzenie, które rozśmieszą ją do łez.

****

Białe wąsy, biała broda
Tylko śniegu nie ma – szkoda
Iskry sypią się z pod sań
Po asfalcie pędzi drań
Spieszył się bo pusto w worku,
Ale teraz stoi w korku

**** 

Spotkałem Dziadka
W czerwonym ubranku,
Miał brzuch ogromny, renifery i sanki.
Powiedział, że zna Cię od maleńkości
I kazał Ci życzyć samych słodkości!

****

Dużo prezentów,
mało w życiu zakrętów!
Dużo bąbelków w szampanie
i kogoś kto Ci zrobi śniadanie!
A na każdym kroku
szczęścia w Nowym Roku!

Prezent świąteczny dla siostry

Dziś możesz złożyć życzenia na święta dla siostry, a przy okazji zafundować siostrze świąteczny prezent. Jeśli Twoja siostra często zaprasza Cię na butelkę wina i poszukuje nowych smakowych wyzwań, a każda jej podróż oznacza powiększenie się kolekcji o kolejne butelki znamienitych trunków, to spraw jej profesjonalną degustację wina, by poczuła się niczym sommelier i błyszczała nowo zdobytą wiedzą w towarzystwie. Degustacja wina składa się na analizę wina ale również jego ocenę. Sztuka degustacji pozwala zaangażować wszystkie zmysły w procesie kosztowania wina. Głęboka analiza smaku jest bardzo istotna przy krytycznej ocenie win i ich porównywaniu z istniejącymi standardami. Oprócz walorów samego wina Twoja siostra zdobędzie informacje na temat serwowania oraz odpowiedniej temperatury dla różnych odmian wina, czy doborze właściwego szkła.

Jeżeli Twoja siostra spędza godziny przed komputerem, a praca to jej drugi dom, to sprezentuj jej masaż relaksacyjny. Celem takiego masażu jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. Masaż relaksacyjny pozwala zredukować napięcie mięśniowo-nerwowe, a także uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zniwelować stres. Masaż sprawdza się w dolegliwościach bólowych np. po kontuzjach, ale też przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Ugniatanie we właściwy sposób poprawi ukrwienie ciała oraz rozszerzy naczynia włosowate, przy czym zapobiegnie powstawaniu zakrzepów żylnych, pomoże również szybciej pozbyć się toksyn z organizmu oraz zbuduje lepszą jego odporność.

Na tej stronie znajdziesz gotowe życzenia na święta dla siostry. Jeśli jeszcze nie zastanawiałeś co życzyć siostrze na święta, to świetnie trafiłeś. 

Monika, zwana również Aurelią, to copywriter z prawdziwego zdarzenia. Potrafi każdy niemal temat rozgryźć opisując aspekty znane tylko profesjonalistom. Nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych, cuda wymagają jedynie dłuższego oczekiwania.